تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت کشور از جزئیات حضور رحمانی فضلی در کمیسیون‌های امنیت ملی و شوراها خبر داد. سیدسلمان سامانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز وزیر کشور با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:  رحمانی‌فضلی در جلسات جداگانه در […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت کشور از جزئیات حضور رحمانی فضلی در کمیسیون‌های امنیت ملی و شوراها خبر داد.

سیدسلمان سامانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز وزیر کشور با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:  رحمانی‌فضلی در جلسات جداگانه در کمیسیون‌های امنیت ملی و شوراهای مجلس شورای اسلامی حاضر شد. در این جلسات معاونان سیاسی، امنیتی، اجتماعی و عمرانی وزیر کشور وی را همراهی کردند.


سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه در این جلسات مسائل روز کشور مورد بررسی قرار گرفت، یادآور شد:در این جلسات نمایندگان نظرات و مطالب خود را با وزیر کشور در میان گذاشتند و وزارت کشور هم آمادگی خود را برای مشارکت موثر در اصلاح برخی قوانین و تنظیم لوایح از جمله لایحه جامع انتخابات اعلام کرد.


قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استانها نتایج جلسه وزیر کشور با اعضای دو کمیسیون  را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در جلسه مشترک با کمیسیون شوراها و امور داخلی  در خصوص برخی قوانین و زمانبندی‌ اقدامات قانونی دررابطه با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس