تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] موتورسوار مسلح در انتقامی کور سه مرد روستایی را با شلیک گلوله از پا درآورد. به گزارش میزان، ساعت ۱۳ امروز صدای شلیک گلوله سکوت سه راهی میاندوآب- ملکان را شکست. اهالی سراسیمه خود را به محل تیراندازی در مقابل میدان میوه و تره بار رساندند.  آنها با پیکرهای غرق در خون سه نفر […]

[ad_1]

موتورسوار مسلح در انتقامی کور سه مرد روستایی را با شلیک گلوله از پا درآورد.

به گزارش میزان، ساعت ۱۳ امروز صدای شلیک گلوله سکوت سه راهی میاندوآب- ملکان را شکست. اهالی سراسیمه خود را به محل تیراندازی در مقابل میدان میوه و تره بار رساندند. 

آنها با پیکرهای غرق در خون سه نفر روی زمین رو به رو شدند که هدف شلیک گلوله قرار گرفته بودند. مرد موتورسواری نیز سراسیمه از محل تیراندازی گریخت. 

دقایقی بعد ماموران و امدادگران اورژانس خود را به محل تیراندازی رسانده و متوجه شدند، دو نفر از مجروحان جان باخته اند. سومین مرد هم به بیمارستان منتقل شد که به دلیل شدت جراحات، تلاش پزشگکان برای نجات جان او موثر واقع نشد. 

با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این رابطه را آغاز کرده و متوجه شدند، قربانیان اهل روستای خان کندی میاندوآب هستند. 

در ادامه با شناسایی هویت قاتل فراری، مشخص شد او با قربانیان خصومت شخصی داشته و برای انتقامگیری به سمت آنها شلیک کرده است. 

در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری مرد جنایتکار ادامه دارد.  

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس