تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بنابر اعلام رییس پلیس راه راهور ناجا؛ برخورد ٢ دستگاه اتوبوس در آزادراه تهران – کرج ٣ کشته و ۶ مجروح بر جا گذاشت که خواب آلودگی راننده اتوبوس “مان” علت این حادثه است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، سرهنگ حمیدی در این باره گفت: یک دستگاه اتوبوس “مان” با یک […]

[ad_1]

حادثه

بنابر اعلام رییس پلیس راه راهور ناجا؛ برخورد ٢ دستگاه اتوبوس در آزادراه تهران – کرج ٣ کشته و ۶ مجروح بر جا گذاشت که خواب آلودگی راننده اتوبوس “مان” علت این حادثه است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، سرهنگ حمیدی در این باره گفت: یک دستگاه اتوبوس “مان” با یک دستگاه اتوبوس متوقف شده اسکانیا در آزادراه تهران – کرج برخورد کرد.

او افزود: این حادثه حوالی ساعت ٧:٢۵ بامداد جمعه در کیلومتر ٧ باند جنوبی آزادراه تهران – کرج رخ داد و در پی آن ٣ تن کشته و ۶ تن مجروح شدند.

حمیدی با اشاره به این که در پی این حادثه برای ساعاتی بار ترافیکی در این محدوده متوقف شد تاکید کرد: هم اکنون با جابجایی اتوبوس ها رفت و آمد در این مسیر برقرار شده است.

به گزارش سایت راهور، رییس پلیس راه راهور ناجا درباره علت این حادثه گفت: بررسی های کارشناسان پلیس راه حاکیست خواب آلودگی راننده اتوبوس “مان” و عدم توجه به جلو وی، علت این حادثه بوده است.

همچنین سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، در این باره گفت: حادثه برخورد دو دستگاه اتوبوس بین شهری در ساعت ۷:۱۵ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با توجه به نوع حادثه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ۴ ایستگاه را به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق بزرگراه کرج تهران، چهارراه ایران خودرو اعزام کرد.

ملکی با بیان اینکه ترافیک سنگینی در این محدوده ایجاد شده بود، گفت: عوامل آتش‌نشانی همزمان با ایمن‌سازی محل، عملیات نجات را نیز آغاز کرده و ۲۰ نفر را که مصدوم شده و درون کابین دو اتوبوس گرفتار شده بودند، نجات دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، برخی دیگر از مسافران این اتوبوس نیز پیش از رسیدن عوامل امدادی از اتوبوس خارج شدند.

به گفته ملکی، ۳ کشته این حادثه شامل یک مرد، یک زن و یک نوجوان بود.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس