تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دولت های نهم و دهم ۳ شهریور ماه با مقام معظم رهبری دیدار خصوصی داشته اند که روزنامه جمهوری اسلامی جزئیاتی از آن را منتشر کرده است. به گزارش ایسکانیوز، براساس اخبار غیررسمی، جزئیات بیشتری از این دیدار بدین شرح است: این دیدار به درخواست محمود احمدی نژاد در تاریخ سوم شهریورماه صورت […]

[ad_1]

رئیس دولت های نهم و دهم ۳ شهریور ماه با مقام معظم رهبری دیدار خصوصی داشته اند که روزنامه جمهوری اسلامی جزئیاتی از آن را منتشر کرده است.

به گزارش ایسکانیوز، براساس اخبار غیررسمی، جزئیات بیشتری از این دیدار بدین شرح است:

این دیدار به درخواست محمود احمدی نژاد در تاریخ سوم شهریورماه صورت پذیرفته و در آن جلسه رئیس دفتر رهبر انقلاب‬ هم حضور داشته است.

احمدی نژاد به بیان گزارش از سفرهای استانی اخیر خود پرداخته و ادعا کرده است “عملکرد ضعیف دولت مردم را مستاصل کرده است و از من تقاضای ورود به انتخابات دارند”. مقام معظم رهبری در جواب تاکید کرده‌اند “این سفرها نباید شائبه انتخاباتی به خود بگیرد، چون قرار نیست، جناب عالی در این رقابت شرکت کنید”. ایشان در برابر اصرار احمدی نژاد که خواست و فشار مردم بسیار زیاد توصیف کرده، تاکید کرده “حضور شما در انتخابات موجب ایجاد دو قطبی است و این موضوع به صلاح امر انقلاب و مردم نیست و شما باید در برابر این خواست مقاومت کنید”.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس