تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت کرمان موتور با همکاری شرکت خدمات و تجارت بم خودرو بازدید تابستانی خودروهای جی.ای.سی در مدل های مختلف را از ۱۰ مردادماه جاری آغاز می کند.  شرکت کرمان موتور طرح بازدید تابستانه محصولات خود را از ابتدای مرداد ماه با بازدید خودروهای لیفان کلید زد و از دهم مرداد ماه در ادامه این […]

[ad_1]

شرکت کرمان موتور با همکاری شرکت خدمات و تجارت بم خودرو بازدید تابستانی خودروهای جی.ای.سی در مدل های مختلف را از ۱۰ مردادماه جاری آغاز می کند.

 شرکت کرمان موتور طرح بازدید تابستانه محصولات خود را از ابتدای مرداد ماه با بازدید خودروهای لیفان کلید زد و از دهم مرداد ماه در ادامه این طرح، خودرهای جک می توانند برای بازدید رایگان به نمایندگی های این شرکت مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، از ۱۰ تا ۱۴ مرداد ماه سال جاری، تمامی دارندگان خودروهای جی.ای.سی شامل S5 و J5 می توانند با مراجعه به نمایندگی های کرمان موتور از تعویض فیلتر هوا و فیلتر روغن رایگان به اضافه بازدیدهای ویژه قبل از سفر بهره مند شوند.

جزئیات بازدید تابستانی خودروهای جک از 10مرداد ماه

مشتریان خودروهای جک می توانند برای اطلاعه از چگونگی پذیرش و آدرس نمایندگی های فعال به وب سایت های دو شرکت کرمان موتور و بم خودرو به آدرس www.kermanmotor.ir و www.bamkhodro.com مراجعه کنند.
 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس