تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز چگونگی نجات بیماران روانی بستری در مرکز آموزشی درمانی رازی تبریز که صبح امروز دچار حریق شده بود را تشریح کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از وبدا، دکتر سید جمال حسینی در این باره گفت: حدود ساعت ۱:۲۰ دقیقه بامداد امروز، اتاق انتهایی یکی از […]

[ad_1]

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز چگونگی نجات بیماران روانی بستری در مرکز آموزشی درمانی رازی تبریز که صبح امروز دچار حریق شده بود را تشریح کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از وبدا، دکتر سید جمال حسینی در این باره گفت: حدود ساعت ۱:۲۰ دقیقه بامداد امروز، اتاق انتهایی یکی از بخش های بستری بیماران مزمن روانی مرکز آموزشی درمانی رازی که محل نگهداری موقت تشک ملحفه بیماران بود به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شد و دود غلیظی این بخش را فرا گرفت.
او گفت: در این بخش ۱۴۰ بیمار مزمن روانی بستری بودند و البته در کل ساختمان سه طبقه این مرکز درمانی بیش از ۴۰۰ بیمار بستری بودند و کادر بخش از جمله سرپرستار بخش و سوپروایزر به محض اطلاع از آتش سوزی اقدام به اطلاع رسانی به آتش نشانی، اورژانس و پلیس می کنند و خود نیز به همراه پرسنل بیمارستان از همان ثانیه های اول شروع حادثه اقدام به تخلیه بیماران می کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: عدم همکاری بیماران به دلیل بیماری روانی و قدرت جسمانی پایین باعث شد که متاسفانه یکی از بیماران که از وضع روانی و جسمی خوبی برخوردار نبود و به رغم اقدامات احیا جان خود را از دست بدهد.
دکتر حسینی گفت: به دلیل مهار سریع آتش و سرعت عمل در تخلیه بیماران بستری در این بخش توسط پرسنل مرکز و عوامل امدادی و اورژانس خوشبختانه هیچکس در این حادثه دچار سوختگی نشد و علت فوت یک نفر خفگی ناشی از دود بوده و بیمارستان نیز آسیب جزئی دیده است.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس