تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

– مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از جریمه ۷۹۱ میلیون ریالی یک شرکت بازرگانی به دلیل تخلفات ارزی در این استان خبر داد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز پنجشنبه روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان، مرتضی ممیزی افزود: پس از اعلام شکایت از سوی یکی از بانک های دولتی سطح استان علیه یک شرکت بازرگانی که با دریافت ارز دولتی، تعهدات قابل انتظار را انجام نداده است، پرونده ای در شعبه تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی ادامه داد: شرکت متخلف ارز دولتی بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار دریافت کرده بود تا اقدام به واردات کالا به داخل کشور کند ولی بر اساس تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، ارزش ریالی کالاهای وارداتی بسیار کمتر از ارز دریافت شده از سوی این شرکت است.
ممیزی اظهار کرد: پس از استخراج میزان تخلف صورت گرفته، متهم پرونده به پرداخت جریمه نقدی بالغ بر ۷۹۱ میلیون ریال محکوم شد.

**جریمه ۸۳۰ میلیون ریالی عاملان قاچاق انواع کالا در زنجان و ایجرود
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از جریمه ۸۳۰ میلیون ریالی عاملان قاچاق البسه، دوربین و پارچه در این استان خبر داد.
ممیزی افزود: طی هفته جاری سه محموله کالای خارجی شامل شش هزار و ۱۳۶ ثوب انواع پوشاک،۴۷عدد دوربین دیجیتالی،۴۰۰ عدد شارژر موبایل، دو هزارو ۱۰۰ متر پارچه و ۷۱ بسته انواع لوازم آرایشی و بهداشتی در راه های ارتباطی شهرستان های زنجان و ایجرود از سه دستگاه خودرو با فاصله زمانی کوتاه کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: در این رابطه رانندگان خودروها به شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره کل تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند و با انجام تحقیقات لازم مشخص شد محموله ها متعلق به خود رانندگان بوده و بدون اخذ مجوزهای لازم وارد کشور شده است.
ممیزی افزود: بر اساس آرای صادر شده، علاوه بر امحای لوازم آرایشی و بهداشتی به دلیل اعلام غیر قابل مصرف انسانی بودن از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان و ضبط مابقی کالاها به نفع دولت، عاملان قاچاق به پرداخت جریمه نقدی به میزان ۸۳۰ میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند.
۷۳۱۲/۶۰۸۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس