تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم روستوف در آستانه بازی با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا با جریمه سنگین محرومیت یکی از بازیکنان کلیدی خود مواجه شد. به گزارش ایلنا، اتحادیه باشگاه های فوتبال اروپا (یوفا) فدور کوردیاشوف، مدافع ملی پوش تیم روستوف را به دلیل رفتارهای تهاجمی در بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا برابر آژاکس […]

[ad_1]

تیم روستوف در آستانه بازی با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا با جریمه سنگین محرومیت یکی از بازیکنان کلیدی خود مواجه شد.

به گزارش ایلنا، اتحادیه باشگاه های فوتبال اروپا (یوفا) فدور کوردیاشوف، مدافع ملی پوش تیم روستوف را به دلیل رفتارهای تهاجمی در بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا برابر آژاکس آمستردام از حضور در سه بازی آینده این تیم محروم کرد.


غیبت کوردیاشوف که در بازی اخیر روستوف در لیگ برتر روسیه به دلیل ضربه سبک مغزی با عزت‌اللهی تعویض شده بود خبری بدی برای این تیم است. با توجه به پیوستن ایوان نووسل، دیگر مدافع ملی‌پوش روستوفی‌ها به تیم زنیت سن پترزبورگ و محرومیت کوردیاشوف، خط دفاعی این تیم با مشکل بزرگی روبرو خواهد شد.


یاران آزمون و عزت اللهی در اولین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۳ شهریورماه سال جاری میهمان تیم بایرن مونیخ هستند. روستوف در روزهای  هفتم  و بیست و هشتم مهر ماه  نیز در دو بازی پایانی دور رفت گروهی این رقابت ها میزبان تیم های پی اس وی آیندهوون هلند  و آتلتیکو مادرید اسپانیا خواهد بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس