تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۴
عبدالرضا داوری:

بسیاری از کسانی که در دولت گذشته مسئولیت داشتند مانند آقای پرویز کاظمی و یا خانم دکتر دستجردی در زمره حامیان آقای احمدی نژاد تلقی نمی‌شوند.

به گزارش “گذارخبر”  برخی از رسانه‌ها از حضور طیف نزدیک به احمدی نژاد در انتخابات مجلس خبر دادند و نوشتند که احمدی نژادی‌ها برای پارلمان دهم آمدند. در همین ارتباط به سراغ یکی از نیروهای نزدیک به رئیس جمهور سابق رفتیم تا نظر او را در مورد این مسئله بدانیم.

“عبدالرضا داوری” ضمن اعلام اینکه احمدی نژادی ها برای کاندیداتوری در مجلس آینده ثبت نام نکرده اند پیش بینی کرد جریان نزدیک به دولت روحانی پیروز انتخابات آینده مجلس خواهد شد.

 

عبدالرضا داوری  مدیر مسئول سابق روزنامه شهروند و مدیر مسؤول فعلی ماهنامه “بررسی‌های اقتصادی” از تحلیلگران سیاسی نزدیک به محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به شمار می رود.

 

وی ادامه داد: احمدی نژاد همانطور که برای مجلس هیچ برنامه‌ای نداشت برای انتخابات ریاست جمهوری هم برنامه‌ای ندارد و همانگونه که دفترشان اعلام کرده است رئیس دولت‌های نهم و دهم در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهد کرد.

 

داوری خاطر نشان کرد: به نظر بنده جریان نزدیک به دولت به دلیل خطاهای راهبردی اصول گرایان در عدم استفاده از ظرفیت احمدی نژاد طی چند سال گذشته، اکثریت پارلمان دهم را به خود اختصاص خواهد داد.

 

داوری با اشاره به مسائل مطرح شده در مورد حضور نیروهای نزدیک به احمدی نژاد در انتخابات آینده مجلس توضیح داد: اگر احمدی نژادی‌ها را کسانی بدانیم که طی دو سال و نیم گذشته از ایشان حمایت کرده‌اند، در انتخابات مجلس هیچ احمدی نژادی ثبت نام نکرده است.

 

وی افزود: احمدی نژادی‌ها، غایب بزرگ انتخابات اسفند ۹۴ هستند. بسیاری از کسانی که در دولت گذشته مسئولیت داشتند مانند آقای پرویز کاظمی و یا خانم دکتر دستجردی در زمره حامیان آقای احمدی نژاد تلقی نمی‌شوند.

 

مشاور وزیر کشور در دولت سابق خاطر نشان کرد: این افراد اتفاقا به دلیل مخالفت با سیاست‌های رئیس جمهور (احمدی نژاد) از دولت جدا شدند و امروز در جامعه آنها را به عنوان مخالف احمدی نژاد می‌شناسند نه حامیان رئیس جمهور سابق.

 

داوری تصریح کرد: جریان احمدی نژاد که در این دو سال در کنار ایشان حضور داشت، تصمیم گرفت که در این انتخابات حضور نداشته باشد و بیشتر به تبیین اندیشه امام بپردازد.

 

این نیروی نزدیک به رئیس جمهور سابق گفت: حامیان دولت یازدهم به دنبال ایجاد یک رقیب تخیلی برای خود هستند به خاطر همین تلاش می‌کنند تا از احمدی نژاد برای خود رقیب بسازند و با این رقیب موهوم انتخابات را به نفع خود به پایان برسانند. / عصر ایران

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس