تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، عدل هاشمی‌پور در آیین افتتاح دفتر خود در دهدشت گفت: همواره به ۲ جریان سیاسی احترام گذاشته اما این جریان‌ها ما را به بهشت نخواهند برد. وی تلاش برای مردم‌ و دستگیری از محرومان را عوامل راهیابی به بهشت دانست و اظهارداشت: باید کینه‌ها و بغض‌ها را کنار بگذاریم […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، عدل هاشمی‌پور در آیین افتتاح دفتر خود در دهدشت گفت: همواره به ۲ جریان سیاسی احترام گذاشته اما این جریان‌ها ما را به بهشت نخواهند برد.


وی تلاش برای مردم‌ و دستگیری از محرومان را عوامل راهیابی به بهشت دانست و اظهارداشت: باید کینه‌ها و بغض‌ها را کنار بگذاریم تا مردم به رفاه برسند.


نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: حق و حقوق مردم دیارم را با همراهی همین مردم خواهم گرفت.


هاشمی‌پور از تهیه نقشه‌راه برای توسعه حوزه انتخابیه خود خبرداد و خاطرنشان کرد: پتروشیمی دهدشت را دوشنبه هفته آینده اجرایی می‌کنیم.


وی گفت: پتروشیمی دهدشت هفته آینده تجهیز کارگاه می‌شود و تا ۳ هفته آینده عملیات پیمانکار رسمی آن آغاز می‌شود.


این نماینده مجلس شورای اسلامی با اظهار خوشحالی خود از راه‌اندازی پتروشیمی دهدشت، تصریح کرد: یقین بدانید تا ۳ سال آینده پتروشیمی دهدشت به بهره‌برداری می‌رسد.


هاشمی‌پور افزود: به مردم دیارم وعده داده‌ام و مردم دیارم بدانند به وعده‌هایم عمل می کنم.


وی از تخصیص ۲۵ میلیارد تومان برای آبرسانی به دشت‌های چرام و کلاچو دهدشت خبرداد.


نماینده کهگیلویه از سیاسیون خواست بجای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای به فکر توسعه منطقه باشند.


هاشمی‌پور، آمار کنونی بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد را نادرست خواند و تصریح کرد: من این آمار را قبول ندارم چون بیکاری جوانان منطقه‌ام را از نزدیک می‌بینم.


وی از ثبت ۴۴ هزارنامه ثبت شده جوانان تحصیل‌کرده در این استان خبرداد و یادآورشد: این نامه‌ها مربوط به مجموع استان است که در سیستم ما ثبت شده است.


وی افزود: مجلس دنبال انفکاک اقتصاد از نفت است و از سویی متاسفانه اقتصاد ما دولتی است.


نماینده کهگیلویه از جریان‌های سیاسی خواست برای نجات دادن جوانان حوزه انتخابیه‌اش دست به دست هم دهند تا این حوزه از معضلات کنونی نجات یابد.


هاشمی‌پور گفت: معدن فسفات چرام بعد از شش سال که به حال خود رها شده بود اکنون قرار است سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیارد تومانی پای کار بیاید.


وی افزود: نگران بحث معدن فسفات چرام نباشید و قرار است سه طرح دیگر به طور همزمان کلنگ‌زنی شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس