تاریخ انتشار: ۰۸ اسف ۱۳۹۴
ستاد «خبرگان مردم»:

«زبان قاصر است از قدردانی این حضور بی بدیل شما مردم، که در فصل زمستان و به رغم وجود همه مشکلات تخریبها و بداخلاقی ها، حماسه ای ماندگار افریدید.»

به گزارش “گذارنیوز”، ستاد خبرگان مردم با صدور بیانیه ای ضمن سر فرود اوردن در برابر عظمت این حماسه مردمی نکات مهم ذیل را جهت استحضار شما مردم شریف اعلام می نماید:
نخست، فرایند انتخابات تا پایان رسمی رای گیری ادامه دارد و بنابر اظهار مقامات محترم وزارت کشور، مسولین شعب از شهروندانی که قصد شرکت در انتخابات را دارند موظف به اخذ رای می باشند و مردم در اجرای این وظیفه به اظهاراتی که زمان رای گیری به پایان رسیده توجه نکنند.
دوم بنابر برخی اطلاعات واصله، جریانی خاص قصد گمانه زنی های دروغین، فضا سازی و تشویش افکار عمومی  را دارد که از مردم دعوت می شود، ضمن حفظ خونسردی وارد هیچگونه تنشی نشوند.
سوم برخی از رسانه های منسوب به جریان فوق اقدام به انتشار اخبار جعلی از شمارش ارا قبل از پایان رای گیری کرده اند که اقدامی خلاف قانون بوده و انتظار می رود برخورد قاطع با انان از سوی مسولان صورت گیرد.
چهارم از اقشار گوناگون مردم دعوت می شود تا اعلام نتایج رسمی شمارش ارا از سوی وزارت کشور بعنوان مرجع قانونی نتایج انتخابات و به ثمر رسیدن حماسه حضور، هوشیاری خود را حفظ نمایند و با پایبندی به قانون و حفظ ارامش حماسه خود را تکمیل نمایند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس