تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شماره ۴۳۵ هفته نامه تخصصی ایران خودرو دارای مطالب مرتبط با صنعت خودرو ایران و جهان در روزنامه فروشی های سراسر کشور در اختیار علاقمندان قرار گرفت. به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، در شماره این هفته علاوه بر اخبار روز صنعت خودرو، مطالب متنوعی در این حوزه در اختیار خوانندگان قرار گرفته […]

[ad_1]

شماره ۴۳۵ هفته نامه تخصصی ایران خودرو دارای مطالب مرتبط با صنعت خودرو ایران و جهان در روزنامه فروشی های سراسر کشور در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، در شماره این هفته علاوه بر اخبار روز صنعت خودرو، مطالب متنوعی در این حوزه در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.


بررسی جایگاه مدیریت ارتباطات در صنعت خودرو با تیتر «زبان رابطه میان مشتری و صنعت» گزارش خبری این هفته نشریه ایران خودرو را به خود اختصاص داده است.


موضوع گزارش این هفته درباره  نمایندگی ۱۰۶۷ ایران خودرو است که با تیتر «ستاره قدر اول» یک روز کاری پرسنل این مرکز را به نگارش درآورده است.


در صفحه حرفه ای ها پژو ۵۰۰۸ مدل ۲۰۱۷ رونمایی شده است. علاوه بر آن مشخصات فلاینگ اسپر دومین مدل تولید شده تحت مالکیت فولکس واگن نیز نظر خوانندگان را در این بخش به خود جلب می کند.


گزارش مسابقه فرمول یک سنگاپور ۲۰۱۶ با تیتر «تعقیب و گریز زیر نور مهتاب» نیز نظر علاقمندان به مسابقات خودرویی را به خود جلب کرده است.


بررسی پانزده حقیقت در مورد تکنولوژی های به کار رفته در پورشه پانامرا ۲۰۱۷ در صفحه دانایی این شماره از هفته نامه ایران خودرو منتشر شده است.


چشم انداز صنعت خودرو تا سال ۲۰۳۰ در بخش دیگری از هفته نامه مورد بررسی قرار گرفته است.


گزارش ویژه ای نیز از نمایشگاه تجار و صنعتگران ایرانی در باکو در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.


تیونینگ MK2 نسل دوم فولکس واگن گلف و ناپکو، خودروهای سبز آینده و نوآوری هایی برای داشتن خودروهای سبک تر و زیباتر، نانومواد در صنعت خودرو با موضوع روکش ها در قطعات مکانیکی و دهها مطلب متنوع دیگر عناوین اصلی شماره ۴۳۵ هفته نامه ایران خودرو را تشکیل می دهد.


هفته ایران خودرو را شنبه هر هفته می توانید با مراجعه به کیوسک های اطلاعاتی سراسر کشور تهیه کنید.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس