تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۴

این جنگنده قابلیت رادار وشناسایی اهداف مختلف را دارد و برای ماموریت های مخفیانه علیه دشمن به کار برده می شود. کابین خلبان بسیار پیشرفته این جنگنده به خلبان زاویه دیدی ۳۶۰ درجه و جامع از محیط پیرامونی را می دهد.

این جنگنده قابلیت رادار وشناسایی اهداف مختلف را دارد و برای ماموریت های مخفیانه علیه دشمن به کار برده می شود. کابین خلبان بسیار پیشرفته این جنگنده به خلبان زاویه دیدی ۳۶۰ درجه و جامع از محیط پیرامونی را می دهد. وجود شش دوربین خارجی بر روی جنگنده از امکانات پیشرفته آن است. دیلی میل اشاره می کند که این جنگنده دارای رادار ویژه ای است که مانع از نفوذ دشمن می شود و از قفل شدن هواپیماهای دیگر بر روی جنگنده جلوگیری می کند.

هواپیما

 جنگنده تازه مدل “اف-۳۵” که پیشرفته ترین جنگنده جهان محسوب می شد تا سال ۲۰۲۰میلادی به طور کامل در سامانه نیروی هوایی بریتانیا مستقر خواهد شد.

به گزارش “گذارخبر”  روزنامه “دیلی میل” با انتشار این خبر افزوده است که این جنگنده قابلیت رادار وشناسایی اهداف مختلف را دارد و برای ماموریت های مخفیانه علیه دشمن به کار برده می شود. کابین خلبان بسیار پیشرفته این جنگنده به خلبان زاویه دیدی ۳۶۰ درجه و جامع از محیط پیرامونی را می دهد.

۲CDCE9B700000578-3254011-image-a-49_1443563480689

این روزنامه اشاره می کند وجود شش دوربین خارجی بر روی جنگنده از امکانات پیشرفته آن است. دیلی میل اشاره می کند که این جنگنده دارای رادار ویژه ای است که مانع از نفوذ دشمن می شود و از قفل شدن هواپیماهای دیگر بر روی جنگنده و هدف موشک قرار گرفتن جلوگیری می کند.

۲CE8E85000000578-0-image-a-27_1443558028734

قرار است هشت فروند از جنگنده های اف ۳۵ به ناوگان هوایی بریتانیا در کنار سایر جنگنده های امریکایی تا سال ۲۰۲۰ میلادی اضافه شوند. از جمله قابلیت های دیگر این جنگنده حرکت با سرعت مافوق صوت است.

 

 

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس