تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] از روزی که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال شده و محل تمرینات آبی پوشان تغییر کرده برخی بوقچی‌های این تیم آزادانه هر کاری که بخواهند انجام می‌دهند. به گزارش تابناک ورزشی، از روزی که علیرضا منصوریان تمرینات تیم استقلال را در زمین شماره دو آزادی برگزار می کند یکسری از بوقچی ها آزادانه کارهایی که […]

[ad_1]

از روزی که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال شده و محل تمرینات آبی پوشان تغییر کرده برخی بوقچی‌های این تیم آزادانه هر کاری که بخواهند انجام می‌دهند.

به گزارش تابناک ورزشی، از روزی که علیرضا منصوریان تمرینات تیم استقلال را در زمین شماره دو آزادی برگزار می کند یکسری از بوقچی ها آزادانه کارهایی که پیش از این نمی توانستند انجام دهند را انجام می دهند.

آنها ابتدا درحالی که تمرین درحال برگزاری است به بازی گل کوچک می پردازند درحالی که وظیفه آنهاسروسامان دادن و ایجاد نظم در خارج از مستطیل است. به تازگی هم در کنار این کار عصرانه تهیه می کنند و مشغول عصرانه خوران می شوند! یکی از نکاتی که طی روزهای گذشته باعث ناراحتی بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی شده حرکت عجیب این بوقچی‌ها است.آنها با یک گاز پیکنیک اقدام به تهیه املت در کنار زمین و در چند قدمی تمرین استقلال می‌کنند و  جالب این است که هیچکس اعتراضی به این نوع حرکات آنها نمی‌کند!

مدیر فنی تیم استقلال که به تازگی در تمرینات این تیم حاضر می‌شود از دیدن این صحنه تنها سر تکان داده و متاسف شده است.

در زیر می توانید نمونه یکی از این عصرانه خوران ها را ببینید:

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس