تاریخ انتشار: ۲۸ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری فارس: در اسفند ماه ۹۵ تعداد ۷۲هزارو ۶۶۶ دستگاه خودرو در کشور تولید شد که ۹۹ درصد از این میزان تولید به خودروهای گروه سبک و یک درصد هم به خودروهای گروه سنگین اختصاص داشته است. خودروهای تولیدی کشور در این ماه شامل ۴۱ مدل درگروه سبک و ۹ مدل در گروه سنگین […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: در اسفند ماه ۹۵ تعداد ۷۲هزارو ۶۶۶ دستگاه خودرو در کشور تولید شد که ۹۹ درصد از این میزان تولید به خودروهای گروه سبک و یک درصد هم به خودروهای گروه سنگین اختصاص داشته است. خودروهای تولیدی کشور در این ماه شامل ۴۱ مدل درگروه سبک و ۹ مدل در گروه سنگین بوده است.

 

گروه سبک:

 

۱- بخش وانت:

در بخش وانت، خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

۲- بخش سواری:

در بخش سواری خودروهای نیومزدا ۳، گرند ویتارا، کیا سراتو و ساندرو با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

 

گروه سنگین:

۱- بخش باری:

در این بخش خودروهای کشنده  ولوو ۵۰۰FH و کشنده ولوو ۴۶۰FH، کشنده اسکانیا ۴۱۰G و کشنده اسکانیا ۴۶۰R با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل  را در این ماه به خود اختصاص دادند.

۲- بخش مسافری:

در این بخش تنها خودروی تولیدی اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال است.

 

بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولیدی شب عید 

 

بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولیدی شب عید 

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس