تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در جدول توزیع مدال‌های المپیک ۲۰۱۶، آمریکا با کسب ۳۰ مدال طلا در صدر است و ایران هم با چهار مدال در رده سی‌و‌یکم جای دارد. به گزارش ایلنا، در حالی که سی‌و‌یکمین دوره بازی‌های المپیک به میزبانی ریو-برزیل به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، آخرین وضعیت و تغییرات به وجود آمده در جدول […]

[ad_1]

در جدول توزیع مدال‌های المپیک ۲۰۱۶، آمریکا با کسب ۳۰ مدال طلا در صدر است و ایران هم با چهار مدال در رده سی‌و‌یکم جای دارد.

به گزارش ایلنا، در حالی که سی‌و‌یکمین دوره بازی‌های المپیک به میزبانی ریو-برزیل به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، آخرین وضعیت و تغییرات به وجود آمده در جدول رده‌بندی این بازی‌ها، همچنان پیشتازی آمریکا را نشان می‌دهد. آمریکایی‌ها با کسب ۳۰ مدال طلا، ۳۲ مدال نقره و ۳۱ مدال برنز در مجموع با ۹۳ مدال در صدر این جدول قرار دارد.


بریتانیا هم با کسب ۱۹ مدال طلا، ۱۹ مدال نقره و ۱۲ مدال برنز در مجموع با ۵۰ مدال در رده دوم جای دارد. همچنین چین با ۱۹ مدال طلا، ۱۵ مدال نقره و ۲۰ مدال برنز در مجموع با ۵۴ مدال مکان سوم را به خود اختصاص داده است. کاروان امام رضا (ع) هم با کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز در مجموع با چهار مدال در رده سی‌و‌یکم ایستاده است.


تا کنون سهم قاره اروپا از مدال‌های طلای توزیع شده ۴۷ درصد، قاره آسیا ۲۳ درصد، قاره آمریکا (شمالی و جنوبی) ۲۱ درصد، قاره اقیانوسیه ۵ درصد و قاره آفریقا ۴ درصد بوده است.


photo_2016-08-18_11-59-47

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس