تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۴

محمد نوری فصل آینده را در لیگ ستارگان قطر دنبال خواهد کرد و در ترکیب تیم مسیمیر این کشور به میدان می رود. به گزارش گذار نیوز، در حالی که مسوولان پرسپولیس خبر از توافق با محمد نوری برای ادامه همکاری با این باشگاه خبر می دهند، شنیده می شود مذاکرات کاپیتان سرخپوشان برای حضور […]

محمد نوری فصل آینده را در لیگ ستارگان قطر دنبال خواهد کرد و در ترکیب تیم مسیمیر این کشور به میدان می رود.

محمد نوری

به گزارش گذار نیوز، در حالی که مسوولان پرسپولیس خبر از توافق با محمد نوری برای ادامه همکاری با این باشگاه خبر می دهند، شنیده می شود مذاکرات کاپیتان سرخپوشان برای حضور در لیگ ستارگان قطر و تیم مسیمیر به روزهای پایانی خود نزدیک شده و او ایران را ترک خواهد کرد.

محمد نوری که از فصل گذشته نیز مبلغی از مسوولان تیمش طلبکار است و هنوز تماسی برای ادامه همکاری و تسویه حساب از سوی باشگاه به او نشده، آخرین شانس خود را برای لژیونر شدن را امتحان می کند و می خواهد فصل آینده را خارج از ایران سپری کند. عملکرد درخشان نوری در فصل گذشته سبب شده تا این باشگاه تازه صعود کرده به لیگ ستارگان به شدت خواهان به خدمت گرفتن او باشد و حتی نامش را در لیست نفرات اعزامی به کشور اسلوونی برای برپایی اردوی تدارکاتی پیش فصل قرار دهند.

با این شرایط به نظر می رسد نوری در فصل آینده بازوبند را به بازیکن دیگری از این تیم بسپرد و در لیگ قطر به فوتبالش ادامه دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس