تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از آذربایجان‌غربی،  سجاد نیکنام تصریح کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات آذربایجان‌غربی قاطعانه از عملکرد دولت تدبیر و امید و مطالبات اقوام بخصوص شهروندان آذربایجان‌غربی دفاع خواهد کرد.   دبیر حزب مردم‌سالاری استان آذربایجان‌غربی با اشاره به مباحثی که اخیراً در ارتباط با شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از آذربایجان‌غربی،  سجاد نیکنام تصریح کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات آذربایجان‌غربی قاطعانه از عملکرد دولت تدبیر و امید و مطالبات اقوام بخصوص شهروندان آذربایجان‌غربی دفاع خواهد کرد.


 


دبیر حزب مردم‌سالاری استان آذربایجان‌غربی با اشاره به مباحثی که اخیراً در ارتباط با شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در رسانه‌ها مطرح شده، یادآور شد: اختلاف نظر بین گروه‌های اصلاح‌طلب، نقطه قوت و عامل پویایی جریان اصلاحات است و سابقه نشان داده روز موعود همه گروه‌ها و احزاب اصلاح‌طلب کنار هم برای رسیدن به یک هدف مشخص تلاش خواهند کرد.


 


وی ضمن دفاع از عملکرد نمایندگان دولت تدبیر و امید در آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: احزاب اصلاح‌طلب از عملکرد دولت در استان حمایت می‌کنند ولی در عین حال انتقاداتی نیز دارند که قطعاً برای اعتلای استان و پیشرفت در زمینه‌های مختلف، رفع برخی نگرانی‌ها بخصوص در زمینه مدیران ناهماهنگ با اهداف دولت، ضروری است.


 


رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان درباره انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ نیز گفت: تا زمانی که حسن روحانی یکی از گزینه‌های انتخابات ریاست‌جمهوری باشند، احزاب اصلاح‌طلب آذربایجان‌غربی از وی حمایت خواهند کرد.


 


دبیر حزب مردم‌سالاری آذربایجان‌غربی همچنین با تاکید بر اهمیت انتخابات شوراهای شهر و روستا افزود: اصلاح‌طلبان در این انتخابات نگاهی ویژه به مطالبات بحق و انباشته شده مردم و اقوام آذربایجان‌غربی خواهند داشت و تلاش خواهند کرد گروه‌هایی را که به عمد بر اختلافات قومیتی در این استان دامن می‌زنند، ناکام گذاشته و درخواست‌های اقوام را به گونه‌ای در اولویت کاری خود قرار دهند که به برخی حساسیت‌ها دامن زده نشود.


 


نیکنام در پایان با اشاره به عقب ماندگی‌ها و مظلومیت‌های تاریخی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: امروز حامیان دولت، اصلاح‌طلبان، اصول‌گرایان، اقوام پرافتخار و تمام شهروندان دلسوز آذربایجان‌غربی باید با به حاشیه راندن هرگونه تندروی و رفتارهای افراطی، زمینه را برای پیشرفت استان فراهم کنند تا مبادا فرصت‌هایی را که در حال حاضر متوجه آذربایجان‌غربی شده به راحتی از دست داده و بدخواهان این دیار را خشنود کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس