تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هفته اول لیگ برتر تکواندو از روز شنبه ۱۷ مهرماه با حضور ۸ تیم در تهران آغاز خواهد شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دیدار هفته اول لیگ برتر جوانان – بزرگسالان (جام خلیج فارس) یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، از روز شنبه (۱۷ مهرماه) در قالب ۸ تیم شهرداری […]

[ad_1]

هفته اول لیگ برتر تکواندو از روز شنبه ۱۷ مهرماه با حضور ۸ تیم در تهران آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دیدار هفته اول لیگ برتر جوانان – بزرگسالان (جام خلیج فارس) یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، از روز شنبه (۱۷ مهرماه) در قالب ۸ تیم شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، پاس قوامین، هیات تکواندوی شمال شرق، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، یاسین پیشرو البرز، هیات تکواندوی استان مازندران و لوازم خانگی کن در خانه تکواندو برگزار می شود.


در مبارزه نخست تیم شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد، قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند و پس از آن تیم پاس قوامین و هیات تکواندوی شمال شرق رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.


در ادامه تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه و تیم یاسین پیشرو البرز با یکدیگر رقابت می کنند و در دیدار پایانی نیز تیم هیات تکواندوی استان مازندران و لوازم خانگی کن مقابل هم قرار می گیرند.

گفتنی است؛ در چهاردهمین دوره لیگ جوانان – بزرگسالان، تیم شهرداری ورامین برای سومین سال متوالی با کسب ۴۳ امتیاز بر سکوی قهرمانی تکیه زد، تیم دانشگاه آزاد نیز با دو امتیاز کمتر در جایگاه قهرمانی ایستاد و تیم پاس قوامین با ۳۲ امتیاز سوم شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس