تاریخ انتشار: ۰۲ خرد ۱۳۹۵
اختصاصی "گذارنیوز";

ریاست دوباره لاریجانی بر مجلس یعنی نا امید کردن مردم از حضور پر رنگشان در انتخابات هفتم اسفند و همچنین شکستی بعد از آن پیروزی بزرگ است.ما قطعا نمی خواهیم که اختلاف نظر در بین اصلاح طلبان شکل گیرد بلکه با رصد شرایط فعلی دکتر عارف حائز اکثریت آراء نیست.

به گزارش “گذارنیوز” جبهه آزادی ایران و همچنین گروه هنری سرای قلم طی دیدارهایی با دکتر علی مطهری از ایشان برای کاندیداتوری ریاست مجلس دهم حمایت کردند.در این دیدار که دکتر مهدی خزعلی و حجت السلام نوراللهیان ازموافقان و مخالفان ریاست مطهری در جلسه حضور داشتند دلایل خود را از این برنامه ارائه کردند.

دکتر مهدی خزعلی دبیرکل جبهه آزادی که محوریت دعوت از علی مطهری را بر عهده گرفته عمده ترین علت خود برای این دعوت را تلاش جبهه مقابل برای ریاست لاریجانی می داند.وی می افزاید:ریاست دوباره لاریجانی بر مجلس یعنی نا امید کردن مردم از حضور پر رنگشان در انتخابات هفتم اسفند و همچنین شکستی بعد از آن پیروزی بزرگ است.ما قطعا نمی خواهیم که اختلاف نظر در بین اصلاح طلبان شکل گیرد بلکه با رصد شرایط فعلی دکتر عارف را حائز اکثریت آراء نمیدانیم.

خزعلی ادامه داد:عارف یا باید تلاش کند و اکثریت آراء را به خود جلب کند و یا مانند سید محمد خاتمی که میدان را برای میر حسین موسوی باز گذاشت،علی مطهری را به جای خود معرفی کند.با توجه به عقاید و منش دکتر مطهری ایشان همواره بر مواضع خود استوار بوده و می توانند رای هر دو طیف مجلس را جلب نمایند.

حجت السلام نوراللهیان که برای بررسی این موضوع در این جلسه شرکت کرده بود دلیل خود از مخالفت با این دعوت را شکست رای عارف میدانست و معتقد بود که این کاندیداتوری می تواند اصلاح طلبان را با شکست آراء مواجه کند.

۴۲۳۸۳۲۰۶۳_۸۵۷۱۲ ۸۱۱۷۰۶۹۵۶_۱۰۲۰۱۷ ۴۲۳۷۱۰۳۴۴_۴۹۹۷۵

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس