تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۴

وزیر کشور با تأکید بر غیرقانونی بودن فعالیت جبهه‌ها و تشکل‌های بدون مجوز،  گفت که جبهه موسوم به «یکتا» مجوز ندارد و هنوز درخواست مجوز هم ارائه نداده است. به گزارش گذارنیوز  عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت، در جمع خبرنگاران درباره لغو تجمع‌های موافقان دولت گفت: هیچ‌جا چنین چیزی نبوده است. در […]

وزیر کشور با تأکید بر غیرقانونی بودن فعالیت جبهه‌ها و تشکل‌های بدون مجوز،  گفت که جبهه موسوم به «یکتا» مجوز ندارد و هنوز درخواست مجوز هم ارائه نداده است.

رحمانی فضلی

به گزارش گذارنیوز  عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت، در جمع خبرنگاران درباره لغو تجمع‌های موافقان دولت گفت: هیچ‌جا چنین چیزی نبوده است. در دلیجان دعوتی نبوده، در آمل هم مشکلی پیش نیامده و فقط چند نفر شعار می‌دادند.

وی درباره تبلیغات غیرمجاز انتخاباتی برای مجلس در شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام افزود: تبلیغات توسط کسی که می‌خواهد کاندیدا شود، در هر فضایی باشد، حتما تخلف است و به عنوان تبلیغات غیرمجاز با آنها برخورد می‌شود.

رحمانی‌فضلی درباره تجمعی که اعلام شده قرار است امروز علیه حضور زنان در ورزشگاه‌ها برگزار شود، اظهار کرد: این تجمع غیرقانونی است و با آنها برخورد می‌شود.

وزیر کشور در پاسخ به آنا درباره فعالیت برخی جبهه‌ها و تشکل‌های بدون مجوز گفت: باید مجوز بگیرند و بدون مجوز نمی‌توانند فعالیت کنند.

وی درباره جبهه تازه تأسیس یکتا هم گفت: این تشکل هنوز مجوز ندارد و برای فعالیت باید مجوز بگیرند و تاکنون هم از سوی آنها درخواستی به وزارت کشور ارائه نشده است.

رحمانی‌فضلی درباره حضور ۷۵ درصدی مدیران گذشته در دستگاه‌های دولتی گفت: به کلی تکذیب می‌کنم، این موضوع صحت ندارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس