تاریخ انتشار: ۰۵ خرد ۱۳۹۴

از میان ۲۶۴ رأی اخذ شده، ‌با ۱۱ رأی سفید، ‌محمدحسن ابوترابی فرد ۲۳۱ رأی و محمدرضا باهنر با ۱۹۲ رأی به عنوان نواب انتخاب شدند. به گزارش گذارنیوز علی لاریجانی با ۲۰۵ رأی از مجموع ۲۶۳ رأی مأخوذه در آخرین سال مجلس نهم مجدداً بر کرسی ریاست تکیه زد.روح‌الله حسینیان نماینده تهران نیز کاندیدای […]

از میان ۲۶۴ رأی اخذ شده، ‌با ۱۱ رأی سفید، ‌محمدحسن ابوترابی فرد ۲۳۱ رأی و محمدرضا باهنر با ۱۹۲ رأی به عنوان نواب انتخاب شدند.
لاریجانی
به گزارش گذارنیوز علی لاریجانی با ۲۰۵ رأی از مجموع ۲۶۳ رأی مأخوذه در آخرین سال مجلس نهم مجدداً بر کرسی ریاست تکیه زد.روح‌الله حسینیان نماینده تهران نیز کاندیدای دیگر ریاست مجلس مجلس بود که او ۳۶ رأی را کسب کرد.لاریجانی پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس مجلس با تشکر از نمایندگان، گفت: از اعتماد مجدد شما تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم در انجام وظایف محوله در حوزه کلان و امور مربوط به مردم با حمایت شما گام‌های خوبی بردارم.

وی از ابتدای ورود به مجلس از ابتدای دوره هشتم تا سال پایانی دوره نهم، رئیس مجلس بوده است.

ابوترابی و باهنر به عنوان نواب مجلس انتخاب شدند

محمدحسن ابوترابی فرد و محمدرضا باهنر با رأی مجلس به عنوان نواب انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، لاریجانی در این‌باره اظهار کرد: از میان ۲۶۴ رأی اخذ شده، ‌با ۱۱ رأی سفید، ‌محمدحسن ابوترابی فرد ۲۳۱ رأی و محمدرضا باهنر با ۱۹۲ رأی به عنوان نواب انتخاب شدند.

لاریجانی همچنین بیان کرد: آرزوی توفیق برای برای این دو نفر را داریم.

بر همین اساس حجت الاسلام ابوترابی فرد و باهنر برای چهارمین سال پیاپی در دوره نهم مجلس به عنوان نایب اول و دوم انتخاب شدند.

مصری، ‌شریف حسینی و عاشوری ناظرین مجلس شدند

در ادامه رسیدگی به انتخابات اعضای هیأت رئیسه مجلس برای دوره نهم از میان ۲۶۵ رأی اخذ شده، عبدالرضا مصری ۱۶۱ رأی، سیدشریف حسینی ۱۶۰ رأی و محمد عاشوری با ۱۵۳ رأی به عنوان ناظرین مجلس برای چهارمین سال مجلس نهم انتخاب شدند.

دبیران مجلس مشخص شدند

از نمایندگان کاندید شده برای پست دبیری محمدحسین فرهنگی با ۲۰۷ رأی، ضرغام صادقی با ۱۵۳ رأی، ‌مهرداد بذرپاش با ۱۵۰ رأی، علیرضا منادی ۱۴۵ رأی، احمدرضا دستغیب ۱۴۹ رأی و محمد دهقان با ۱۳۶ به عنوان دبیران مجلس در سال چهارم انتخاب شدند.

تنها تغییر اتفاق افتاده در جمع دبیران حذف حجت الإسلام والمسلمین حسین سبحانی نیا و انتخاب احمدرضا دستغیب است.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس