تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۴

رئیس جدید جبهه متحد مستقلین گفت: لیستی که به عنوان لیست انتخاباتی جبهه متحد مستقلین با سرلیستی علی مطهری در رسانه‌ها انعکاس یافت بدون رایزنی با بقیه احزاب عضو بود.

به گزارش “گذارخبر” علیرضا متانی که دیروز ریاست جبهه متحد مستقلین را به مدت ۶ ماه برعهده گرفته است در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از اخراج رئیس دور پیشین این جبهه یعنی قدرتعلی حشمتیان خبر داد.

وی عضویت حشمتیان با جبهه متحد مستقلین را هماهنگ بودن وی با اصلاح‌طلبان تندرو عنوان کرد و گفت: لیستی که به عنوان لیست انتخاباتی جبهه متحد مستقلین با سرلیستی علی مطهری در رسانه‌ها انعکاس یافت بدون رایزنی با بقیه احزاب عضو بود.

متانی گفت: لیستی که آقای حشمتیان برای جبهه متحد مستقلین ارائه کرده بود لیست “اصلاح‌طلبان تندرو” بود نه لیست مستقلین ایران، بنابراین ما این لیست را قبول نداریم.

رئیس جبهه متحد مستقلین درباره لغو عضویت اسماعیل ابراهیمی دبیر جبهه متحد مستقلین، گفت: آقای ابراهیمی به دلیل عدم صداقت و شفافیت از این جبهه اخراج شد.

به گزارش فارس، علیرضا متانی، علی فایضی، محمدزارع فومنی، سعید یاری اعضای هیئت رئیسه جدید جبهه متحد مستقلین شدند.

حال باید دید جبهه ای که زودتر از همه احزاب و گروه ها وارد مثداق ها شد و فی الحال دلسوزان “منافع ملی” را تندرو خطاب میکند آیا می تواند این سهم خواهی های درونی خود را پایان بخشد؟

اینکه رئیس دور جدید این جبهه به اصطلاح مستقل خبر از اخراج حشمتیان محوریت خود در خانه احزاب و فضای سیاسی کشور می دهد نشان از عدم تفکر واحد و ناهماهنگی در تمام ارکان این جبهه می باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس