تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرطلایی سال های دور استقلال ادعا می کند این تیم هرگز در حد نام خود ظاهر نشده است. به گزارش ایسکانیوز، علی جباری گفت: من که سال ها است بازی های استقلال را تماشا می کنم در ۵ هفته اول چیزی از این تیم ندیده ام. استقلال نام بزرگی است ولی تیم علیرضا منصوریان […]

[ad_1]

سرطلایی سال های دور استقلال ادعا می کند این تیم هرگز در حد نام خود ظاهر نشده است.

به گزارش ایسکانیوز، علی جباری گفت: من که سال ها است بازی های استقلال را تماشا می کنم در ۵ هفته اول چیزی از این تیم ندیده ام. استقلال نام بزرگی است ولی تیم علیرضا منصوریان اصلا در حد این نام بزرگ نیست و من چیزی از این تیم ندیده ام.

او ادامه داد: من فکر می کنم استقلال در تمام خطوط مشکل دارد و اینطور نیست که بگویم این تیم در کدام نقطه با مشکلاتی روبرو است. استقلال بازیکنان خوبی دارد ولی اصلا خوب بازی نکرده است.

مهاجم اسبق استقلال در مورد دربی می گوید: من به عنوان یک استقلالی امیدوار هستم که این تیم هر طور که شده در دربی بازنده نباشد. من فکر می کنم در روزهای باقی مانده تا دربی منصوریان باید بیشتر روی تیمش وقت بگذارد و هرطور که شده کاری کند که استقلال حداقل بازنده نباشد. شاید در روز بازی اتفاق هایی رقم بخورد که استقلال برنده شود و من امیدوارم این اتفاق بیفتد.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس