تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شمارش معکوس برای ترکیدن بمب نقل‌و انتقالات در باشگاه پرسپولیس. به گزارش ایسکانیوز، پرسپولیس علاقه ای به ادامه همکای با گولتس نداشت و قصد داشت این بازیکن را از لیست خارج کند و رامین رضاییان را بازگرداند که این بازیکن زیر بار نرفت. در نهایت با خروج نام ساسان انصاری، رضاییان برگشت اما حالا […]

[ad_1]

شمارش معکوس برای ترکیدن بمب نقل‌و انتقالات در باشگاه پرسپولیس.

به گزارش ایسکانیوز، پرسپولیس علاقه ای به ادامه همکای با گولتس نداشت و قصد داشت این بازیکن را از لیست خارج کند و رامین رضاییان را بازگرداند که این بازیکن زیر بار نرفت.

در نهایت با خروج نام ساسان انصاری، رضاییان برگشت اما حالا جای خالی انصاری حس می شود و پرسپولیس به یک بازیکن در فاز تهاجمی نیاز دارد.

حالا گولتس خودش تیم را ترک کرده و قصد بازگشت هم ندارد و احتمالا به زودی قراردادش فسخ می شود تا پرسپولیس بتواند یک بازیکن دیگر بگیرد.

مدافع دورگه هرگز جزو بازیکنان اصلی قرار نداشت و نبود او خللی در برنامه های برانکو ایجاد نخواهد کرد و به همین دلیل وی خواستار جذب یک بازیکن تهاجمی به جای او شده است.

گزینه اصلی نیز سروش رفیعی است که نیم فصل سربازی اش به اتمام می رسد و می تواند تراکتورسازی را ترک کند. وی که ابتدای فصل هم گزینه قرمزها بود مذاکراتی مثبت با مدیران پرسپولیس انجام داده و برانکو نیز نظر مساعدی روی او دارد و احتمالا نیم فصل به طور رسمی قرمزپوش خواهد شد.

پرسپولیسی ها البته به مدافع میانی نیز همچنان نیاز دارند و بعید نیست که در نقل و انتقالات نیم فصل با انجام جابجایی هایی یک مدافع میانی جدید هم جذب کنند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس