تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه در مجلس، بررسی‌های لازم انجام خواهد شد تا جایگاه استان کهکیلویه و بویراحمد ارتقاء یابد. به گزارش گذارنیوز، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان کهکیلویه و بویراحمد سفر کرده است، در بدو ورود خود به شهرستان یاسوج در جمع خبرنگاران […]

[ad_1]

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه در مجلس، بررسی‌های لازم انجام خواهد شد تا جایگاه استان کهکیلویه و بویراحمد ارتقاء یابد.

به گزارش گذارنیوز، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان کهکیلویه و بویراحمد سفر کرده است، در بدو ورود خود به شهرستان یاسوج در جمع خبرنگاران گفت: از حضور در استان کهکیلویه و بویراحمد خرسندم و هدف از این سفر حضور در کنگره شهدای این استان و دیدار با مردم استان کهکیلویه و بویراحمد و بررسی مسائل استانی است.


رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان کهکیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های مهم کشور است که از ذخایر معدنی خوبی برخوردار است که باید بیشتر در این زمینه فعالیت شود.


لاریجانی افزود: با همکاری نمایندگان این استان در مجلس و مسئولان اجرایی مسائل این استان را از نزدیک بررسی خواهیم کرد تا در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه در مجلس زمینه ارتقاء جایگاه استان کهکیلویه و بویراحمد فراهم شود.


گفتنی است لاریجانی در بدو ورود خود به استان کهکیلویه و بویراحمد در گلزار شهدای یاسوج حضور یافت و به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد.


لازم به ذکر است عدل هاشمی‌پور، زارعی و تاجگردون نمایندگان استان کهکیلویه و بویراحمد در مجلس و وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس در این سفر دکتر لاریجانی را همراهی می‌کنند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس