تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان نهضت‌سوادآموزی کشور گفت: با همت مسئولان و حرکت در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله‌ العالی)، تعلیم و تربیت دانش‌آموزان صورت پذیرد. به گزارش ایسنا– منطقه چهارمحال و بختیاری، علی باقرزاده سوم مهرماه در سفر به شهرکرد در مراسم نواختن زنگ مهر که در مدرسه پسرانه فرهنگیان برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت […]

[ad_1]

رئیس سازمان نهضت‌سوادآموزی کشور گفت: با همت مسئولان و حرکت در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله‌ العالی)، تعلیم و تربیت دانش‌آموزان صورت پذیرد.

به گزارش ایسنا– منطقه چهارمحال و بختیاری، علی باقرزاده سوم مهرماه در سفر به شهرکرد در مراسم نواختن زنگ مهر که در مدرسه پسرانه فرهنگیان برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تیریک آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: ایران از نظر رشد باسوادی در دنیا جزء کشورهای ممتاز به شمار می‌رود.

وی افزود: با همت مسئولان و حرکت در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مد ظله‌ العالی)، تعلیم و تربیت دانش‌آموزان صورت پذیرد.

وی با قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: سرنوشت آینده جامعه، در گروی تلاش دانش‌آموزان امروز است.

باقرزاده در ادامه این پیام با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، تصریح کرد: معلمان فرهیخته، مدیران آگاه و متعهد در سراسر کشور به عنوان مشعل‌داران دانایی باید نقش خود را به‌خوبی ایفاء کنند.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس