تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مهسا جاور بانوی رویینگ ایران که قرار بود روز گذشته در مرحله شانس مجدد به آب برود رقابت آنها به دلیل بدی شرایط آب و هوایی لغو شد و به امروز افتاد. تنهای بانوی قایقران ایران امروز در مرحله شانس مجدد یک بار دیگر برای صعود به نیمه نهایی و فینال رویینگ تک نفره […]

[ad_1]

مهسا جاور بانوی رویینگ ایران که قرار بود روز گذشته در مرحله شانس مجدد به آب برود رقابت آنها به دلیل بدی شرایط آب و هوایی لغو شد و به امروز افتاد.

تنهای بانوی قایقران ایران امروز در مرحله شانس مجدد یک بار دیگر برای صعود به نیمه نهایی و فینال رویینگ تک نفره تلاش خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، نمایندگان ایران امروز یک بار دیگر راهی میدان می شوند تا در رشته های گوناگون با بهترین های جهان پیکار کنند.

مهسا جاور بانوی رویینگ ایران که قرار بود روز گذشته در مرحله شانس مجدد به آب برود رقابت آنها به دلیل بدی شرایط آب و هوایی لغو شد و به امروز افتاد. او از ساعت ۱۶:۳۰ یک بار دیگر در خط استارت قرار می گیرد تا شانس خود را برای حضور در نیمه نهایی و فینال یک بار دیگر امتحان کند.

تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر امروز هم یک نماینده از ایران دارد اما این بار یکی از ورزشکاران مرد راهی میدان می شود. پوریا نوروزیان از ساعت ۱۶:۳۰ اولین تیرهای خود در این المپیک را به سوی سیبل خواهد زد.

** برنامه تیمی ایران در روز سوم المپیک ۲۰۱۶ ریو:

*دوشنبه ۸ آگوست؛ ۱۸ مرداد

* رویینگ تک نفره- مهسا جاور

۱۶:۳۰- دور شانس مجدد

 

* تیراندازی تفنگ ۱۰ متری بادی مردان  ـ پوریا نوروزیان

ساعت ۱۶:۳۰ ـ مقدماتی

ساعت ۱۹:۳۰ ـ فینال

جاور در انتظار شانس مجدد

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس