تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «جاودانگی» به کارگردانی نیما دهقان از شامگاه یکشنبه ۱۴ شهریورماه اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، اجرای عمومی نمایش «جاودانگی» به عنوان جدیدترین تجربه کارگردانی نیما دهقان، با شیوه اجرایی متفاوت نسبت به تجربیات قبلی این کارگردان […]

[ad_1]

نمایش «جاودانگی» به کارگردانی نیما دهقان از شامگاه یکشنبه ۱۴ شهریورماه اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، اجرای عمومی نمایش «جاودانگی» به عنوان جدیدترین تجربه کارگردانی نیما دهقان، با شیوه اجرایی متفاوت نسبت به تجربیات قبلی این کارگردان تئاتر، در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز شد.
این نمایش با حضور فرزین صابونی به عنوان بازیگر، منوچهر شجاع به عنوان طراح صحنه و فرشاد فزونی به عنوان آهنگساز، ساعت ۲۱ به صحنه می‌رود.
سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر این روزها میزبانی نمایش «از زیرزمین تا پشت بام» به کارگردانی افسانه ماهیان را هم عهده‌دار است که ساعت ۱۹ اجرا می‌شود.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس