تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴

آسوشیتدپرس اعلام کرد به عنوان نشانه دیگری که اجرای برجام نزدیک است، باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه حکمی را صادر کرد که بر مبنای آن جان کری وزیر خارجه او اختیار لازم برای تایید اجرای برجام را خواهد داشت.

آسوشیتدپرس نوشت: در آستانه انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره انجام تعهدات هسته‌ای ایران در توافق جامع اتمی، باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده، جان کری وزیر خارجه خود را با مجوز لغو تحریم‌های ایران راهی وین می کند.
به گزارش “گذارخبر”  آسوشیتدپرس اعلام کرد به عنوان نشانه دیگری که اجرای برجام نزدیک است، باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه حکمی را صادر کرد که بر مبنای آن جان کری وزیر خارجه او اختیار لازم برای تایید اجرای برجام را خواهد داشت.
این به معنای آن است که روند لغو تحریم‌های بانکی، مالی و انرژی بلافاصله آغاز خواهد شد. این اقدام بعد از آن است که تهران با جامعه بین المللی برای اثبات ماهیت صلح آمیز برنامه هسته‌ای اش همکاری کرد.
قرار است امروز جان کری در وین، با موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران دیدار کند. ظریف صبح شنبه به وقت تهران راهی وین شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس