تاریخ انتشار: ۲۹ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: جان تری، کاپیتان باتجربه چلسی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در پایان فصل از چلسی جدا خواهد شد.​​​​​​​    تری در فصل جاری تنها ۵ بار در ترکیب آبی های لندن قرار گرفته و کونته علاقه ای به استفاده از او در ترکیب ثابت ندارد.   تری گفت: “بعد از […]

[ad_1]

ورزش سه: جان تری، کاپیتان باتجربه چلسی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در پایان فصل از چلسی جدا خواهد شد.​​​​​​​

 

 تری در فصل جاری تنها ۵ بار در ترکیب آبی های لندن قرار گرفته و کونته علاقه ای به استفاده از او در ترکیب ثابت ندارد.

 

تری گفت: “بعد از ۲۲ سال حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد و نمی توان به اندازه کافی از مردم، مربیان، هم تیمی ها و همه هوادارانی که از من حمایت کرده اند تشکر کرد.

 

در حال حاضر هدف من کمک به بازیکنان چلسی برای کسب قهرمانی در فصل جاری است و بعد از آن در مورد تیم آینده تصمیم گیری خواهم کرد.

جان تری در پایان فصل از چلسی جدا می‌شود

مذاکرات مثبتی بین طرفین انجام شد و من احساس کردم حالا بهترین زمان برای جدایی از چلسی است. هنوز هم احساس می کنم توانایی های برای ارائه در زمین فوتبال دارم اما می دانم که موقعیت بازی کردن با لباس چلسی هم پایانی دارد.

 

من همچنان مشتاق به بازی کردن هستم و مشتاقانه به سوی چالش جدیدی خواهم رفت. البته من همیشه هوادار چلسی خواهم ماند و برای موفقیت این تیم از جان خود خواهم گذشت.

 

در نهایت باید اذعان کنم که کلمات قادر به توصیف عشق من به هواداران و باشگاه چلسی نخواهد بود و من باید از تک تک شما به علت حمایت های فراموش نشدنی طط این سالها تشکر کنم.

 

تمام افتخاراتی که طی این سالها کسب کردیم متعلق به ما و هواداران است و من هرگز این دوران باورنکردنی را فراموش نخواهم کرد.”

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس