تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۵

– جانشین پلیس راهور استان خوزستان گفت: با نصف شدن جرائم الصاقی، تسلیمی و خودداری پرداخت نشده خودروها، دارندگان این خلافی ها می توانند نسبت به پرداخت این جرائم اقدام کنند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ مهران بابایی چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه در محل ساختمان ۱۹۷ معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار کرد: جرائم تسلیمی، الصاقی و خودداری در صورت نپرداختن دو برابر می شوند که طبق مصوبه کشوری از امروز به مدت شش ماه، نصف نرخ این جرائم بخشوده و به همان میزان جریمه نخست بازمی گردد و دارندگان این تخلفات می توانند نسبت به پرداخت این میزان جریمه که نصف شده، اقدام کنند.
وی افزود: این مصوبه مشمول تخلفات در بازه زمانی آذرماه تا پایان سال گذشته است و تا شش ماه آینده در صورت نپرداختن این جرائم، میزان آن به همان نرخ قبلی برمی گردد.
بابایی گفت: افرادی که میزان جرائم تخلف آنها به بیش از ۱۰ میلیون ریال رسیده باشد، ثبت شکایت از پلاک در سیستم راهنمایی و رانندگی می شود و در صورت پرداخت نکردن جریمه، خودروی آنها متوقف می شود.
جانشین پلیس راهور خوزستان ادامه داد: فرهنگسازی استفاده بهینه از وسایل نقلیه عمومی را داشته باشیم و کمتر در هسته مرکزی شهر تردد کنیم که مشکل ترافیک به وجود نیاید.
وی یادآور شد: معضل ترافیک در اهواز نسبت به سایر کلانشهرهای کشور بسیار کمتر است و با بهره برداری از پروژه های ترافیکی در حال ساخت، شاهد کاهش بیش از پیش ترافیک خواهیم بود.
بابایی همچنین بیان کرد: خودروهایی که به دلیل انجام حرکات نمایشی توقیف می شوند، هر کدام به مدت دو تا شش ماه توقیف خواهند شد.
جانشین پلیس راهور خوزستان افزود: در دو ماهه نخست امسال ۱۱۵ دستگاه خودرو به دلیل انجام حرکات نمایشی توقیف شد که ۲۵ دستگاه در سطح شهر روی داربست قرار گرفتند و هر یک از این خودروها به مدت سه تا شش ماه روی داربست باقی می مانند.
جرائم الصاقی، تسلیمی و خودداری در صورت پرداخت نشدن به دو برابر افزایش می یابند اما جرائم ثبت دوربین به همان میزان باقی می مانند.
۷۱۴۸/۶۰۶۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس