تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سید مهدی طبیب‌زاده به عنوان جانشین محسن جلالپور به عنوان رئیس اتاق کرمان انتخاب شد. به گزارش اقتصادنیوز، در دهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، سید مهدی طبیب‌زاده با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس اتاق کرمان انتخاب شد. پایگاه خبری اتاق ایران با انتشار این خبر نوشت: […]

[ad_1]


سید مهدی طبیب‌زاده به عنوان جانشین محسن جلالپور به عنوان رئیس اتاق کرمان انتخاب شد.

به گزارش اقتصادنیوز، در دهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، سید مهدی طبیب‌زاده با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس اتاق کرمان انتخاب شد. پایگاه خبری اتاق ایران با انتشار این خبر نوشت: پس از اینکه محسن جلالپور به دلیل بیماری از سمت رئیس و عضو هیات نمایندگان اتاق کرمان استعفا کرد، دهمین نشست هیات نمایندگان به منظور انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه پارلمان بخش خصوصی استان کرمان برگزار و سیدمهدی طبیب زاده به عنوان رئیس، مهدی سیاوشی نایب رئیس اول، محمد جلال‌مآب نایب رئیس دوم، محسن رشیدفرخی خزانه‌دار و حمید عزت‌آبادی‌پور به عنوان دبیر هیات رئیسه تا پایان هشتمین دوره فعالیت هیات نمایندگان انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، سیدمحمدابراهیم علوی نیز به عنوان سیزدهمین نماینده اتاق کرمان در هیات نمایندگان اتاق ایران معرفی شد. همچنین پیش از این محمدحسین اکبری به جمع هیات نمایندگان اتاق کرمان راه یافته بود. وی در انتخابات هشتمین دوره هیات نمایندگان در گروه بازرگانی عضو علی البدل بود که با استعفای محسن جلال‌پور از این گروه، محمد حسین اکبری جانشین وی شد.

به گزارش اقتصادنیوز، محسن جلالپور چندی پیش به دلیل حمله قلبی،‌ از ریاست اتاق بازرگانی ایران نیز استعفا داد. این استعفا روز یکشنبه ۳۱ مردادماه رسما از سوی هیأت رئیسه پارلمان بخش خصوصی پذیرفته شد. قرار است رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران نیز ۱۴ شهریورماه انتخاب شود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس