تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با حکم رئیس سازمان برنامه و بودجه، امیدعلی پارسا به‌عنوان رئیس جدید مرکز آمار ایران انتخاب شد تا جای خالی عادل آذر، رئیس پیشین این مرکز که به دیوان محاسبات رفته است، پر شود. به گزارش اقتصادنیوز، امیدعلی پارسا قرار است روز دوشنبه رسما به عنوان رئیس جدید مرکز آمار ایران معارفه شود. […]

[ad_1]


با حکم رئیس سازمان برنامه و بودجه، امیدعلی پارسا به‌عنوان رئیس جدید مرکز آمار ایران انتخاب شد تا جای خالی عادل آذر، رئیس پیشین این مرکز که به دیوان محاسبات رفته است، پر شود.

به گزارش اقتصادنیوز، امیدعلی پارسا قرار است روز دوشنبه رسما به عنوان رئیس جدید مرکز آمار ایران معارفه شود.

قرار است مراسم معارفه وی، با حضور محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و سخنگوی دولت برگزار شود.

پیش از این، عادل آذر، کرسی ریاست مرکز آمار ایران را در اختیار داشت که با انتصاب وی به عنوان رئیس دیوان محاسبات، کار انتخاب جایگزین آغاز شده است.

کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس به اتفاق آراء، عادل آذر را به‌عنوان نامزد ریاست دیوان محاسبات کشور معرفی کرد. نمایندگان نیز در جلسه علنی مجلس، عادل آذر را با ۲۰۰ رای از ۲۳۱ رای ماخوذه به عنوان رییس دیوان محاسبات کل کشور انتخاب کردند. عادل آذر به مدت شش سال، ریاست مرکز آمار را بر عهده داشته است.

بر اساس گزارش مهر، پارسا نیز پیش از این معاون توسعه منابع، پشتیبانی و امور استانی مرکز آمار ایران بوده واکنون رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس