تاریخ انتشار: ۲۳ ارد ۱۳۹۵

– جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: جانبازان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند زیرا امنیت و آرامش موجود در جامعه مرهون ایثارگری آنان است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از پنجشنبه ایرنا سرهنگ شجاع معظمی گودرزی در دیدار با خانواده های جانبازان سرافراز بروجرد افزود: جانبازان سندهای زنده افتخار و برگ زرین هشت سال ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان هستند که با مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
وی با تبریک ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز گفت سرکشی از جانبازان به معنی بهره گیری از تفکرات و اندیشه های آنان است زیرا هیچ زبان و قلمی قادر به بیان دامنه ایثار و از خودگذشتگی این افراد نیست.
وی ضمن تجلیل از خانواده های جانبازان تاکید کرد: خانواده های جانبازان همانند خانواده های شهدا اسوه صبر و مقاومت هستند و اجر خانواده جانبازان به ویژه همسران آنها کمتر از افتخار جانبازی نیست.
سرهنگ معظمی گودرزی افزود: همسران جانبازان با عشق و خلوص نیت شبانه روز در خدمت جانبازان هستند و وقتی از آنها سوال می شود که این همه خدمت شما را خسته نمی کند جواب می دهند کاری را که با عشق انجام دهیم خستگی در آن معنا ندارد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد نیز در این دیدار انقلاب اسلامی را حاصل ایثارگری پاسداران و خون ‌های به زمین ریخته زیادی دانست و گفت: امنیتی که امروز بر جامعه حاکم است مرهون از خود گذشتگی و فداکاری ‌های این عزیزان است که جانانه در مقابل تهاجم دشمنان ایستادند.
حجت الاسلام علاء دولتشاهی ضمن تبریک اعیاد مبارک ماه شعبان، روز پاسدار و جانباز را به جانبازان بسیجی تبریک گفت و افزود: امید است ملت ایران همچون گذشته ادامه دهنده راه شهدا باشند.
در این دیدار از خانواده پنج جانباز بسیجی ۷۰ درصد سرکشی شد.
شهرستان بروجرد در هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۵۰۰ شهید، ۲ هزار و ۳۰۰ جانباز و ۲۳۸ آزاده سرافراز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۶۰۵۲/۳۰۲۲

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس