تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴
محسن کازرونی:

عصر امروز خبری دال بر رای گیری جامعه روحانیت مبارز برای حمایت از آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان، در برخی سایت​های خبری منتشر شده بود.

به گزارش “گذارخبر” به نقل از خبرآنلاین در این خبر آمده بود که نتیجه رای گیری مثبت بوده و نام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در لیست جامعه روحانیت قرار خواهد گرفت. اما ساعتی بعد یکی از اعضای این تشکل روحانی خبر مذکور را تکذیب کرد.
حجت‌الاسلام محسن کازرونی عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه برای ارائه فهرست نامزدهای مورد حمایت جامعتین، مراوده‌ای بین جامعه روحانیت و جامعه مدرسین وجود دارد، به تسنیم گفت: هنوز نمی‌شود به‌طور قطعی این لیست را اعلام کرد.
به گفته وی، درباره حمایت جامعه روحانیت مبارز از هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان رهبری صحبت‌هایی شده، اما هنوز چنین چیزی قطعی نشده است. نظرات مثبتی درباره نامزدها هم بوده اما به‌طور رسمی رأی‌گیری در این زمینه نشده است. بررسی حمایت از هاشمی رفسنجانی نیز در جامعتین در حال انجام است و هنوز جامعتین درباره حمایت از وی مشغول بحث و تبادل نظر هستند و بنا شده نظر جامعه مدرسین هم اخذ شود.
وی همچنین درباره حمایت جامعتین از حجت‌الاسلام روحانی در انتخابات خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: درباره آقای روحانی هم بحثی نیست و وی مورد اتفاق جامعتین است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس