تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون وزیر خارجه ایران گفت: همکاری‌های تهران و مسکو در ابعاد مختلف در حال گسترش و توسعه است. به گزارش ایسکانیوز ؛حسین جابری‌انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که در رأس هیأتی سیاسی دیروز (سه‌شنبه) وارد مسکو شده است، در حاشیه این سفر از مرکز مطالعات راهبردی روسیه (ریسی) بازدید و با […]

[ad_1]

معاون وزیر خارجه ایران گفت: همکاری‌های تهران و مسکو در ابعاد مختلف در حال گسترش و توسعه است.

به گزارش ایسکانیوز ؛حسین جابری‌انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که در رأس هیأتی سیاسی دیروز (سه‌شنبه) وارد مسکو شده است، در حاشیه این سفر از مرکز مطالعات راهبردی روسیه (ریسی) بازدید و با «رشتنیکوف» رئیس این مرکز و کارشناسان ارشد آن دیدار و گفت‌وگو کرد.

جابری‌انصاری در این ملاقات به روابط خوب و رو به رشد ایران و روسیه اشاره و تاکید کرد: آثار مثبت همکاری بین ایران و روسیه در سطح منطقه، روز به روز نمایان‌تر می‌شود و این همکاری‌ها در ابعاد مختلف در حال گسترش و توسعه است.

رشتنیکوف نیز در این دیدار با استقبال گرم از جابری‌انصاری در مرکز مذکور، ضمن ابراز خوشحالی از گسترش روابط بین دو کشور اظهار داشت: ایران و روسیه، مشترکات زیادی دارند و به لحاظ تاریخی نیز دارای دشمنان و رقبای مشترک نیز هستند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مند به کار و گسترش همکاری‌های پژوهشی و مطالعاتی با طرف‌های ایرانی هستیم.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس