تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پس از چند هفته مثبت که با آغاز دوران مدیریت شاپور محمدی در بورس تهران همزمان شده بود، طی معاملات این هفته، شاخص کل از ارتفاع ۷۸ هزار و ۱۹۰ واحد به ۷۷هزار و ۸۷۹ واحد رسید و ۳۱۱ واحد معادل ۰٫۴ درصد افت پیدا کرد. به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس در […]

[ad_1]


پس از چند هفته مثبت که با آغاز دوران مدیریت شاپور محمدی در بورس تهران همزمان شده بود، طی معاملات این هفته، شاخص کل از ارتفاع ۷۸ هزار و ۱۹۰ واحد به ۷۷هزار و ۸۷۹ واحد رسید و ۳۱۱ واحد معادل ۰٫۴ درصد افت پیدا کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس در هفته‌‌ای که گذشت ۳۱۱ واحد کاهش یافت. این شاخص که در ابتدای معاملات هفته جاری در ارتفاع ۷۸ هزار و ۱۹۰ واحدی قرار داشت طی انجام معاملات این هفته به کانال ۷۷ هزار واحدی عقب‌نشینی کرد. در آخرین روز معاملاتی نیز، به ارتفاع ۷۷ هزار و ۸۷۹ واحد رسید.

طی معاملات روز شنبه، شاخص کل بیشتر تحت تاثیر گروه خودرو قرار گرفت و رشد کم‌عمقی را تجربه کرد و اما این رشد با توجه به فضای نوسان‌گیری حاکم بر این گروه ادامه‌دار نشد. در معاملات دومین روز هفته نیز، شاخص به مسیر مثبت خود ادامه داد، اما در نیمه، رشد بازار متوقف شد و روند منفی به خود گرفت. در پایان شاخص ۱۳ واحد کاهش یافت و در ارتفاع ۷۸ هزار و ۲۰۵ واحدی قرار گرفت.

در معاملات روز دوشنبه، روند منفی شاخص شدت گرفت و افت بسیار، به میزان ۳۷۶ واحد را رقم زد. بسیاری از کارشناسان معتقدند سهم‌هایی که در هفته‌های گذشته به رشد شاخص دامن زدند، بر افت شاخص تاثیر گذاشته‌اند. البته در معاملات روز سه‌شنبه نیز، شاخص مسیر منفی خود را در پیش گرفت اما گویا با انجام چند معامله شاخص مثبت شد و در انتهای معاملات این روز، ۲۶ واحد افزایش یافت. در نهایت در آخرین روز معاملاتی هفته جاری؛ شاخص کل بورس ۲۳ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۷۷ هزار و ۸۷۹ واحدی قرار گرفت.

در مجموع طی معاملات هفته جاری شاخص کل از ارتفاع ۷۸ هزار و ۱۹۰ واحد به ۷۷هزار و ۸۷۹ واحد رسید و ۳۱۱ واحد معادل ۰٫۴ درصد افت پیدا کرد.  

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس