تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] طی معاملات این هفته شاخص کل از ارتفاع ۷۷ هزار و ۹۶۸ واحد به ۷۸ هزار و ۸۱ واحد رسید و ۱۱۳ واحد معادل ۰٫۱ درصد رشد پیدا کرد. به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس در هفته‌‌ای که گذشت ۱۱۳ واحد افزایش یافت. این شاخص که در ابتدای معاملات هفته جاری در ارتفاع […]

[ad_1]


طی معاملات این هفته شاخص کل از ارتفاع ۷۷ هزار و ۹۶۸ واحد به ۷۸ هزار و ۸۱ واحد رسید و ۱۱۳ واحد معادل ۰٫۱ درصد رشد پیدا کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس در هفته‌‌ای که گذشت ۱۱۳ واحد افزایش یافت. این شاخص که در ابتدای معاملات هفته جاری در ارتفاع ۷۷ هزار و ۹۶۸ واحدی قرار داشت طی انجام معاملات این هفته تا کانال ۷۸ هزار واحدی رشد کرد و در آخرین روز معاملاتی نیز به ارتفاع ۷۸ هزار و ۸۱ واحد رسید.

طی معاملات روز شنبه شاخص ۸۹٫۷۲ واحد رشد کرد و این رشد در روز یکشنبه نیز ادامه داشت و سبب آن شد که شاخص وارد کانال ۷۸ هزار واحدی شود. اما در سومین روز هفته و با ورود به شهریورماه شاهد افت ناچیز شاخص بودیم و این افت شاخص در روز سه‌شنبه نیز تکرار شد و سبب آن شد که بار دیگر شاخص به کانال ۷۷ هزار واحدی بازگردد. اما نهایتاً در آخرین روز معاملاتی هفته شاخص کل بورس ۱۱۷ واحد افزایش یافت و در ارتفاع ۷۸ هزار و ۸۱ واحدی قرار گرفت.

در مجموع طی معاملات این هفته شاخص کل از ارتفاع ۷۷ هزار و ۹۶۸ واحد به ۷۸ هزار و ۸۱ واحد رسید و ۱۱۳ واحد معادل ۰٫۱۴ درصد رشد پیدا کرد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس