تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ۲۹ شهریورماه فرصت دارند در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی – کاربردی ثبت نام کنند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، دکتر حسین توکلی گفت: تاکنون بیش از ۶۴ هزار و ۱۳۱ نفر در دوره های کارشناسی و مهندسی فناوری نظام آموزشی مهارتی […]

[ad_1]

دانشگاه جامع علمی – کاربردی

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ۲۹ شهریورماه فرصت دارند در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی – کاربردی ثبت نام کنند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، دکتر حسین توکلی گفت: تاکنون بیش از ۶۴ هزار و ۱۳۱ نفر در دوره های کارشناسی و مهندسی فناوری نظام آموزشی مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی ثبت نام کرده اند.

او ادامه داد: با توجه به تغییرات و اصلاحیه مورد نظر در کدرشته های انتخابی که در اطلاعیه سازمان سنجش اعلام شده، مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۹ شهریور تمدید شده است.

توکلی گفت: کسانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند می توانند تا فرصت اعلام شده نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام کنند. همچنین افرادی که پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند نسبت به ویرایش فرم ثبت نام خود تا زمان اعلام شده اقدام کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ظرفیت پذیرش در دوره های کارشناسی حرفه ای و مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی بیش از ۳۰۳ هزار نفر است.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس