تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

 واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها مجری برگزاری دوره های مجازی آمادگی آیلتس در کشور، اقدام به برگزاری دوره های Starter, Elementary- Pre-Intermediate- Intermediate- Pre-IELTS IELTSکرده است. به گزارش ایسکانیوز،شهریه ۴ دوره پایه ۲ میلیون ریال و دو دوره تخصصی آخر ۳ میلیون ریال است که ۱۰ درصد تخفیف به دانشجویان واحد الکترونیکی اعطاء […]


 واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها مجری برگزاری دوره های مجازی آمادگی آیلتس در کشور، اقدام به برگزاری دوره های Starter, Elementary- Pre-Intermediate- Intermediate- Pre-IELTS IELTSکرده است.

به گزارش ایسکانیوز،شهریه ۴ دوره پایه ۲ میلیون ریال و دو دوره تخصصی آخر ۳ میلیون ریال است که ۱۰ درصد تخفیف به دانشجویان واحد الکترونیکی اعطاء می شود.
همچنین مدت زمان هر دوره یک ماه و نیم (دوازده جلسه یک ساعت و نیمه) است که دو روز در هفته و اغلب بعد از اوقات کاری یعنی ۱۷ عصر به بعد و به صورت آنلاین برگزار و در فایل های ضبط شده در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت ۱۰ لغایت ۱۷ با شماره تلفن ۴۲۸۶۳۴۳۳ تماس بگیرند و یا به وب سایتsc.iauec.ac.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است برگزاری مجازی این دوره ها در مرکز زبان های خارجی واحد الکترونیکی چند سالی است با حضور اساتید برجسته برگزار شده و با استقبال جامعه دانشگاهی و به خصوص افرادی که کمبود وقت دارند و به دنبال کلاس اساتید مطرح این حوزه هستند، مواجه شده است.

۲۰۱۰۱منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس