تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها مجری برگزاری دوره های مجازی آمادگی آیلتس در کشور، اقدام به برگزاری دوره های Starter, Elementary- Pre-Intermediate- Intermediate- Pre-IELTS IELTSکرده است. به گزارش ایسکانیوز،شهریه ۴ دوره پایه ۲ میلیون ریال و دو دوره تخصصی آخر ۳ میلیون ریال است که ۱۰ درصد تخفیف به دانشجویان واحد الکترونیکی […]

[ad_1]

ثبت نام آزمون زبان آیلتس دانشگاه آزاد آغاز شد

 واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها مجری برگزاری دوره های مجازی آمادگی آیلتس در کشور، اقدام به برگزاری دوره های Starter, Elementary- Pre-Intermediate- Intermediate- Pre-IELTS IELTSکرده است.

به گزارش ایسکانیوز،شهریه ۴ دوره پایه ۲ میلیون ریال و دو دوره تخصصی آخر ۳ میلیون ریال است که ۱۰ درصد تخفیف به دانشجویان واحد الکترونیکی اعطاء می شود.
همچنین مدت زمان هر دوره یک ماه و نیم (دوازده جلسه یک ساعت و نیمه) است که دو روز در هفته و اغلب بعد از اوقات کاری یعنی ۱۷ عصر به بعد و به صورت آنلاین برگزار و در فایل های ضبط شده در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت ۱۰ لغایت ۱۷ با شماره تلفن ۴۲۸۶۳۴۳۳ تماس بگیرند و یا به وب سایتsc.iauec.ac.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است برگزاری مجازی این دوره ها در مرکز زبان های خارجی واحد الکترونیکی چند سالی است با حضور اساتید برجسته برگزار شده و با استقبال جامعه دانشگاهی و به خصوص افرادی که کمبود وقت دارند و به دنبال کلاس اساتید مطرح این حوزه هستند، مواجه شده است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس