تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تور ۱۲ روزه شامل بازدید از شهرهای تهران، اصفهان، یزد ، کاشان و شیراز خواهد بود و پس از حضور در بازی برگشت دو تیم فوتبال عراق و استرالیا خاتمه می یابد. یک وب سایت استرالیایی، فوتبال دوستان را دعوت به ثبت نام یک تور فرهنگی به منظور بازدید ۱۲ روزه از جاذبه های […]

[ad_1]

تور ۱۲ روزه شامل بازدید از شهرهای تهران، اصفهان، یزد ، کاشان و شیراز خواهد بود و پس از حضور در بازی برگشت دو تیم فوتبال عراق و استرالیا خاتمه می یابد.

یک وب سایت استرالیایی، فوتبال دوستان را دعوت به ثبت نام یک تور فرهنگی به منظور بازدید ۱۲ روزه از جاذبه های گردشگری ایران کرده است.

به گزارش عصر ایران شبکه طرفداران فوتبال استرالیا  ” GGARMY”( ارتش سبز و طلایی) با ثبت نام تور ۱۲ روزه به ایران به تماشاگران مشتاق فوتبال در این کشور فرصت دیدار ۱۲ روزه از شهرهای مختلف ایران و تشویق تیم ملی این کشور در بازی مقابل عراق را فراهم کرده است.

تیم های فوتبال عراق و استرالیا در ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ در چارچوب مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر پرت استرالیا به مصاف هم رفتند که تیم استرالیا عراق را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. قرار است بازی برگشت این دو تیم در ۴ فروردین ماه سال ۱۳۹۶ در ایران برگزار شود. 

به دلیل شرایط خاص عراق ، کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت کرده است میزبانی تیم فوتبال عراق در ایران انجام شود. عراق در گروه “بی ” مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم گروه تیم های ملی عربستان، استرالیا، چین، کره جنوبی و تایلند است. 

یک تشکل هوادار فوتبال (GGARMY) در استرالیا به بهانه این بازی، تورهای گردشگری به مقصد ایران را برای تماشاگران و فوتبال دوستان استرالیایی (عراقی های مقیم استرالیا و فوتبال دوستان استرالیایی) ترتیب داده است و از هواداران و مشتاقان فوتبال ثبت نام می کند.

این تور قرار است از ۲۴ اسفند سال ۱۳۹۵ تا ۶ فروردین ۱۳۹۶  باشد.

قیمت ثبت نام در این تور ۱۲ روزه ” هم فال و هم تماشا” ۴۳۰۰ دلار است.

وب سایت “” GGARMY برگزاری این تور را “یک فرصت عالی برای ترکیب عشق به فوتبال به همراه یک تور فرهنگی از کشور باستانی ایران ” توصیف کرده است.

تور ۱۲ روزه شامل بازدید از شهرهای تهران، اصفهان، یزد ، کاشان و شیراز خواهد بود و پس از حضور در بازی برگشت دو تیم فوتبال عراق و استرالیا خاتمه می یابد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس