تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر مرکز فرهنگی و اردویی دانشگاهیان نهاد گفت: تا امروز بیش از ۲ هزار زوج در بیستمین مراسم ازدواج دانشجوی ثبت نام کرده اند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، حسین جوادی گفت: ثبت نام از روز دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان شروع شده و تا ۳۰ مهر […]

[ad_1]

ازدواج دانشجویی

مدیر مرکز فرهنگی و اردویی دانشگاهیان نهاد گفت: تا امروز بیش از ۲ هزار زوج در بیستمین مراسم ازدواج دانشجوی ثبت نام کرده اند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مهر، حسین جوادی گفت: ثبت نام از روز دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان شروع شده و تا ۳۰ مهر ۹۵ ادامه خواهد داشت.

او ادامه داد: تاریخ عقد مجاز دانشجویی برای ثبت نام در این دوره ۹۴/۷/۱ تا ۹۵/۷/۳۰ خواهد بود.

مدیر مرکز فرهنگی و اردویی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معطم رهبری در دانشگاه ها گفت: سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی به نشانی ezdevaj.nahad.ir فعال است و دانشجویان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به آن مراجعه کنند.

او ادامه داد: از روز دوشنبه ۲۲ شهریور تا امروز بیش از ۲ هزار زوج برای بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کره اند که استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، فارس، مازندران و قم بیشترین ثبت نام کننده را به خود اختصاص داده اند.

جوادی از زوج های دانشجویی درخواست کرد که هرچه زودتر اقدام کرده و ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

او درباره جامانده های نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی که تاریخ عقد آنها اول مهر ۹۳ تا اول مهر ۹۴ بود نیز گفت: در صورتی که یکی از زوجین در حال حاضر دانشجو باشد می توانند در این دوره ثبت نام کنند و در صورت اختصاص سهمیه از طرف ستاد ازدواج دانشجویی، آنها نیز از این سفر معنوی استفاده خواهند کرد. البته این زوج های دانشجویی باید مدارک خود را به دفاتر نهاد دانشگاه خود ارایه دهند.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس