تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۲ میلیون و۸۲۹ هزار و ۹۵۵ دانش آموز در سامانه سناد تا پایان روز ششم مهر خبر داد. به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۲میلیون و ۸۲۹  هزار و ۹۵۵ دانش آموز در سامانه […]

[ad_1]

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۲ میلیون و۸۲۹ هزار و ۹۵۵ دانش آموز در سامانه سناد تا پایان روز ششم مهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۲میلیون و ۸۲۹  هزار و ۹۵۵ دانش آموز در سامانه سناد ثبت نام شده اند ، گفت: از این تعداد ۱۴۷ هزار و ۳۹۷ نوآموز در دوره پیش دبستانی، ۷ میلیون و۴۸۷ هزار و ۱۹۹ دانش آموز در مقطع ابتدایی ، ۳ میلیون و۶۵ هزار و ۲۶۶ دانش آموز در متوسطه دوره اول ، ۲ میلیون و۷۷ هزار و ۹۲۶ دانش آموز در دوره دوم متوسطه و ۵۲ هزار و ۱۶۷ دانش آموز درمدارس استثنایی ثبت نام شده‌اند.

وی ادامه داد: در دوره دوم متوسطه ۸۳۹  هزار و ۹۶۹ دانش آموز در پایه دهم ثبت نام کرده‌اند که ۱۲٫۱ درصد در رشته ریاضی،۳۱٫۱ درصد در رشته تجربی، ۲۳٫۶ درصد در رشته انسانی و ۰٫۵ درصد در رشته معارف ثبت نام کرده اند.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، چهاربند خاطرنشان کرد: در شاخه فنی و حرفه ای ۱۴۴ هزار و۱۳۹ دانش آموز معادل ۱۷٫۱۶صدم درصد و در رشته کاردانش ۱۳۰ هزار و ۶۶۳ دانش آموز معادل ۱۵٫۵۶ درصد ثبت نام شده اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس