تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۲ میلیون و۳۱۰ هزار و ۴۴۶ دانش آموز در سامانه سناد خبر داد. به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۲میلیون و ۳۱۰ هزار و ۴۴۶ دانش آموز در سامانه سناد ثبت نام شده‌اند ، گفت: از […]

[ad_1]

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۲ میلیون و۳۱۰ هزار و ۴۴۶ دانش آموز در سامانه سناد خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۲میلیون و ۳۱۰ هزار و ۴۴۶ دانش آموز در سامانه سناد ثبت نام شده‌اند ، گفت: از این تعداد ۵۲ هزار و ۱۵۶ نوآموز در دوره پیش دبستانی، ۷ میلیون و۳۹۰ هزار و ۲۷۱ دانش آموز در مقطع ابتدایی ، ۲ میلیون و۹۲۵ هزار و ۸۲۵ دانش آموز در متوسطه دوره اول ، یک میلیون و۹۰۲ هزار و ۸۸۶ دانش آموز در دوره دوم متوسطه و ۳۹ هزار و ۳۰۸ دانش آموز درمدارس استثنایی ثبت نام شده‌اند.

وی ادامه داد: در دوره دوم متوسطه ۷۴۹ هزار و ۹۷۷ در پایه دهم ثبت نام کرده اند که ۱۲٫۸ دهم درصد در رشته ریاضی، ۳۲٫۷ دهم درصد در رشته تجربی، ۲۳٫۶ دهم درصد در رشته انسانی و ۰٫۵ درصد در رشته معارف ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش،  چهاربند خاطرنشان کرد: در شاخه فنی و حرفه‌ای ۱۳۰ هزار و ۸۹۲ دانش آموز معادل ۱۷٫۴۵   درصد و در رشته کاردانش ۹۶ هزار و ۸۹۸ دانش آموز معادل ۱۲٫۹  درصد ثبت نام شده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس