تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ثبت رکورد بیشترین روزهای هوای پاک و سالم پایتخت طی پنج سال گذشته در نیمه نخست امسال خبر داد. به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در کانال تلگرامی خود با استناد به گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که مقایسه شاخص ایستگاه‌های آلودگی هوا نشان می دهد […]

[ad_1]

هوای امروز تهران

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ثبت رکورد بیشترین روزهای هوای پاک و سالم پایتخت طی پنج سال گذشته در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در کانال تلگرامی خود با استناد به گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد که مقایسه شاخص ایستگاه‌های آلودگی هوا نشان می دهد ، شش ماهه نخست سال ۹۵ دارای بهترین شاخص‌ها در کیفیت هوا  طی پنج سال گذشته بوده است.

در ادامه این گزارش آمده است: بر این اساس در بهار و تابستان امسال تعداد روزهای دارای هوای پاک پایتخت ۱۱ روز و روزهای دارای هوای سالم ۱۵۲ روز بوده است این در حالیست که در بهار و تابستان سال های ۹۰، ۹۱، ۹۲ و ۹۳ تعداد روزهای پاک به ترتیب صفر، صفر، ۲ و ۷ روز  بوده است.

همچنین در نیمه نخست امسال تنها ۲۳ روز وضعیت هوا برای گروه های حساس ناسالم بوده و  وضعیت ناسالم برای همه و بسیار ناسالم نیز اصلا گزارش نشده است، اما در نیمه نخست سال ۹۰، ۹۱،  و  ۹۲ و ۹۳ روزهایی دارای وضعیت ناسالم برای گروه های حساس به ترتیب ۱۱۱، ۵۵، ۵۶ و ۳۹ روز بوده است.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس