تاریخ انتشار: ۰۹ خرد ۱۳۹۵

– رکورد دار زنجانی بعد ازگذر از ۱۳استان کشور امروز با استقبال جمعی از مسئولان به اداره کل انتقال خون قم رسید.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، غلامرضا صالحی معلول ۴۳ ساله زنجانی که در یک حادثه تصادف دچار ضایعه نخاعی ۹۰ درصدی شده است، هیچ چیز را مانع حرکت خود نمی داند و هدفش را از این سفر پاس نهادن به ایثار، انفاق و بخشش اهداکنندگان خون می داند وقصد دارد نام خود را به عنوان سفیر اهدای خون با رکودی تازه ثبت کند.
وی در گفت وگویی اظهار کرد: امیدوارم این اقدام من قدردانی از اهداکنندگان خون که تلاش بر تداوم روحیه انسان دوستانه دارند باشد چرا که نقش والای اهداکنندگان خون در تامین خون و فراورده های خونی مورد نیاز بیماران و نیازمندان بسیار مهم است و یکی از هدف هایم از این سفر کمک به افزایش شناخت این قشر مسئولیت پذیر در کشور است.
وی ابراز امیدواری کرد که پایان سفرش همزمان با ۲۵ خرداد امسال مصادف با ۱۴ ژوئن و روز جهانی اهداکنندگان خون در تهران و مراسمی که به همین مناسبت گرفته شده است، باشد.
سفیر ترویج فرهنگ اهدای خون سفر خود را از شهر زنجان آغاز کرده است و پس از گذر از استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، همدان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، فارس، اصفهان، مرکزی، قم، سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، قزوین و البرز به تهران می رسد.
۷۴۰۶/ ۶۱۳۳/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس