تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از طرف باشگاه هامبورگ در کلاس‌های مربیگری فدراسیون فوتبال آلمان ثبت‌نام می‌کند. به گزارش گذار نیوز، مهدی مهدوی‌کیا که قصد دارد در کلاس‌های مربیگری دوره B فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کند، از طرف باشگاه هامبورگ در این کلاس‌های ثبت‌نام خواهد کرد. کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که حضور […]

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از طرف باشگاه هامبورگ در کلاس‌های مربیگری فدراسیون فوتبال آلمان ثبت‌نام می‌کند.

مهدوی کیا

به گزارش گذار نیوز، مهدی مهدوی‌کیا که قصد دارد در کلاس‌های مربیگری دوره B فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کند، از طرف باشگاه هامبورگ در این کلاس‌های ثبت‌نام خواهد کرد.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که حضور در عرصه مربیگری را به صورت جدی‌تر از تیم‌های پایه باشگاه پیشین خود در آلمان آغاز کرده است، از دو سه ماه دیگر باید در کلاس‌های مربیگری درجه B فدراسیون فوتبال آلمان حضور پیدا کند. حضور در این کلاس‌ها شرایطی می‌خواهد که افراد یا باید تابعیت آلمانی داشته باشند، یا بیش از ۱۰۰ بازی در بوندس‌لیگا را انجام بدهد یا از سوی باشگاهی حرفه‌ای در آلمان معرفی شوند.

مهدوی‌کیا هم که بیش از ۱۰۰ بازی را در ۱۱ سال حضورش در بوند‌س‌لیگا برای تیم‌های بوخوم، هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت انجام داده است با وجود داشتن این شرایط، قصد دارد برای حضور در کلاس‌های مربیگری از سوی باشگاه هامبورگ اقدام کند و به زودی مراحل ثبت‌نام او انجام خواهد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس