تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۲ میلیون و۹۷۹ هزار و ۴۶ دانش آموز در سامانه سناد تا پایان روز گذشته خبر داد. به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۲میلیون و ۹۷۹  هزار و ۴۶ دانش آموز در سامانه سناد […]

[ad_1]

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۲ میلیون و۹۷۹ هزار و ۴۶ دانش آموز در سامانه سناد تا پایان روز گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۲میلیون و ۹۷۹  هزار و ۴۶ دانش آموز در سامانه سناد ثبت نام شده‌اند ، گفت: از این تعداد ۱۸۷ هزار و ۲۲ نوآموز در دوره پیش دبستانی، ۷ میلیون و۵۲۹ هزار و ۳۰۹ دانش آموز در مقطع ابتدایی ، ۳ میلیون و۸۵ هزار و ۲۲۱ دانش آموز در متوسطه دوره اول ، ۲ میلیون و۱۱۹ هزار و ۴۴۴ دانش آموز در دوره دوم متوسطه و ۵۸ هزار و ۵۰ دانش آموز درمدارس استثنایی ثبت نام شده‌اند.

وی ادامه داد: در دوره دوم متوسطه ۸۵۴  هزار و ۹۶۵ دانش آموز در پایه دهم ثبت نام کرده‌اند که ۱۲٫۱ درصد در رشته ریاضی، ۳۰٫۹  درصد در رشته تجربی، ۲۳٫۷ درصد در رشته انسانی و ۰٫۵ درصد در رشته معارف ثبت نام کرده اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، چهاربند خاطرنشان کرد: در شاخه فنی و حرفه‌ای ۱۴۵ هزار و۸۶۷  دانش آموز معادل ۱۷٫۶   درصد و در رشته کاردانش ۱۳۵ هزار و ۶۶۳ دانش آموز معادل ۱۵٫۸۶ درصد ثبت نام شده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس