تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۱ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۶۵۱ دانش آموز در سامانه سناد تا پایان امروز خبر داد. به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۱ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۶۵۱ دانش آموز در سامانه سناد […]

[ad_1]

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت نام ۱۱ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۶۵۱ دانش آموز در سامانه سناد تا پایان امروز خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند با بیان اینکه تاکنون ۱۱ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۶۵۱ دانش آموز در سامانه سناد ثبت نام شده‌اند، گفت: از این تعدد ۷ میلیون و ۳۱۴   هزار و ۹۱۱ دانش آموز در مقطع ابتدایی، ۲ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۱۸۴ دانش آموز در متوسطه دوره اول و یک میلیون و ۷۴۹ هزار و ۵۵۶ دانش آموز دوره دوم متوسطه هستند.

وی ادامه داد: در دوره دوم متوسطه ۶۷۵ هزار و ۲۱۴ نفر در پایه دهم ثبت نام کرده‌اند که ۱۳٫۳ دهم درصد در رشته ریاضی، ۳۳٫۹ دهم درصد رشته تجربی، ۲۳٫۹ دهم درصد در رشته انسانی و ۰٫۶ درصد در رشته معارف تحصیل می کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، چهاربند خاطرنشان کرد: در شاخه فنی و حرفه‌ای ۱۱۸ هزار و۴۸ دانش آموز معادل ۱۷٫۵ دهم درصد و در رشته کاردانش ۷۳هزار و ۶۶ دانش آموز معادل ۱۰٫۹ دهم درصد ثبت نام شده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس